Žabí teror

Hell Comes to Frogtown

Akční / Komedie / Sci-Fi

USA, 1987, 86 min

• corpsy

Rody Piper ma potešil. Je to nakladačka, ktorá si to užíva. Sandahl mi pripomenula, že je predsa len lepšia v nejakej ,,sword and sorcery,, mlátičke, ako nejaká doktorka strážiaca unikátny pohlavný nástroj hlavného hrdinu. Akciu to nemá takmer žiadnu ( až na pár prestreliek a výbuchov ) a výprava je zameniteľná ( hlavne kvôli tuctovým lokáciam ). Je to skôr len taká 80tková bižutéria, ktorú si zoberiete na nejakú retro disco, aby nakoniec opäť skončila na pár desaťročí v šuplíku.(15.9.2019)

• MrPierc

Hlavní hrdina patří v postapokalyptickém světě mezi poslední mužské samce, kteří jsou schopní rozsévat mužské sémě. Je to legenda mezi samci a má nedobrovolně rozmnožit americkou rasu. Je využit ženskou ligou pro obrodu lidstva a musí najít přeživší ženy. Každá žena ve filmu je modelka a každá mu kvůli jeho pověsti leze do kalhot. Problémem je, že mu ženská liga dala pás cudnosti s výbušninou. Proto je musí poslouchat a bojuje i proti zmutovaným žábám, které vede nelítostný žabotyran s logem Mercedesu na hrudi. Tenhle film nemá chybu, scénář dokonalý, herci nehrají, triky neexistují a natáčelo se to v jedné staré továrně. Hlavní hrdina hází se samurajským mečem jako s vrhacím nožem, krev je oranžová a na konci ho čeká největší boj. Musí oplodnit plné auto neznámých žen, které mají inteligenci malého slůněte. Přejme mu štěstí a výdrž, bude jí potřebovat.(31.12.2012)

• Lacike

Postapo trash road movie v ktorom hlavný hrdina cestuje s dvoma babenkami v ružovom aute a sem tam stretnú nejakú ďalšiu, ktorá po ňom vyštartuje. Ale všetky majú smolu a divák si tým pádom neužije ani žiadne erotické scény, lebo hneď na začiatku mu nasadia pás cudnosti. Takže sa len tak flákajú a nudne kecajú až kým sa v poslednej tretine nedostanú do nejakej starej putiky a opustenej továrni, ktoré majú predstavovať mesto plné žabích ľudí s ktorými sa trochu pobije a oslobodí ďalšie babenky s ktorými si to najskôr zase nerozdá, ale to už sa nedozvieme, lebo nás od tejto mizérie konečne vyslobodia záverečné titulky. Na trash to je málo WTF a vtipné. Alebo som bol proste príliš triezvy na tento typ filmu. Jednu hviezdičku dávam za netypickú krásku z Barbara Conana Sandahl Bergman. Roddy Piper ako totálny nadsamec mi bol znova absolútne nesympatický a behom tohto filmu som si aspoň uvedomil jak strašne sa podobá na Russella Crowea, ktorého tiež vôbec nemusím. 1/10.(26.9.2020)

• Ruut

Žabácká verze Šíleného Maxe říznutá Planetou opic? No ne tak uplně :-). Mohlo to být naprosto ultimátní béčko a totalní sranda, jenže to by to musel natočit někdo jiný než (původním povoláním zápasník) Roddy Piper, který si samozřejmě zahrál i hlavní roli ó. Takhle je to většina filmu exemplarní sbírka výpotků jednoho egoistického, ješitného a buranského pitomečka, který sází jednu traparnu za druhoua tváří se ři tom jako James Bond. Trošičku přecejen tento blábol pozvedne poslední pulhodinka filmu a dvojice hezkých "asistentek" hlavního "hrdiny". Jo a to poslední co vás zajímá asi ale nejvíc - jo prsa tam jsou ...(6.1.2009)

• Lima

Po revoluci se u nás objevilo několik obskurních distribučních společností, které náš malý videotrh zaplavily ještě obskurnějšími lacinými béčky. Jednou z nich byla společnost, na jejíž jméno si už nevzpomenu a jejím žhavým koněm ŽABÍ TEROR. Na obalu muskulatorní jedinec se samopalem, k nohám se mu vinula na jistých partiích vyvinutá slečna a okolo stály rezolutně tvářící se žabáci se střelnými zbraněmi rozličného druhu. No řekněte, kdo by něčemu takovému odolal? A tak jsme si to tady s kolegou Cooperem půjčili a těšili se na blitkózní béčko. Bylo to ještě horší, než jsme si mysleli. Těžce ubohé a amaterské, ale ti herci ve špatných maskách měli něco do sebe. Vlastně nic, ale to si jenom tak morálně zdůvodňuji, proč jsem za takovou blitku dal 20 korun půjčovnýho a obětoval tomu hodinu a půl svého času.(11.5.2003)