Reklama

Reklama

VOD (1)

Obsahy(1)

Eddie má o Susie čím dál větší pochybnosti. Nejdřív je ale potřeba vyprat patnáct milionů a teprve pak se můžou bavit o jejím odchodu. (Netflix)

Recenze (7)

muti 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Tak a konečne je to tu- 5 star rating. Eddie zisťuje že Susie ho neplánuje nikdy pustiť a rozhoduje sa ze prevezme osud do vlastných rúk. Séria executive decisions ho dostáva do pozície kedy získava veľmi silných spojencov. Veľkolepý záverečný západ bol z pohodlia izby majiteľa excelentný. Július Caesar vs the state of Rome. ()

darthvader77 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Trnkový likér musíte dělat pomalu. Po pár týdnech získá takovou fuchsiovou barvu. Většina lidí to tak nechá. Ale dostat skutečnou chuť trvá roky. Lidi nedokáží ocenit kvalitu výhoda trpělivosti. No humoru masivně ubívá a stává se z toho čím dal mrazivější drama. Očividně Chuck patří mezi tu zábavnější část epizody, která má znovu velice dynamickou režii. Speciálně část kdy účetní popisuje jak se zbavit peněz má ty vynikající střihy, které miluji. VInnie Jones je absolutní badass ve všem co se děje. Možná typecast ale v téhle roli si těžko představit někoho jiného. Vidět ho jak trenéra je epické stejně jatk jako scénka s vanami. Odhalení co se stalo s Jethrem je velvážné a Eddie se pouští do dohody s větším ďablem, aby zastavil toho menšího. Espositův monolog o Dobyvateli je též fantasticý. Co k tomu dodat snad jen že závěr opravdu působí jak cesta z níž není návratu dva poslední díly budou nářez.  Gentelemani GentelemaniGentelemaniGentelemaniGentelemaniGentelemaniGentelemaniGentelemaniGentelemaniGentelemaniGentelemaniGentelemaniGentelemaniGentelemaniGentelemaniGentelemaniGentelemaniGentelemaniGentelemaniGentelemaniGentelemaniGentelemaniGentelemaniGentelemaniGentelemaniGentelemaniGentelemaniGentelemaniGentelemaniGentelemaniGentelemaniGentelemaniGentelemaniGentelemaniGentelemaniGentelemaniGentelemaniGentelemaniGentelemaniGentelemaniGentelemaniGentelemaniGenteleGentelemaniGentelemaniGentelemaniGentelemaniGentelemaniGentelemaniGentelemaniGentelemaniGentelemaniGentelemaniGentelemaniGentelemaniGentelemaniGentelemaniGentelemaniGentelemaniGentelemaniGentelemaniGentelemaniGentelemaniGentelemaniGentelemaniGentelemaniGentelemanimaniGentelemaniGentelemaniGentelemaniGentelemaniGentelemaniGentelemaniGentelemaniGentelemaniGentelemaniGentelemaniGentelemaniGentelemaniGentelemaniGentelemaniGentelemaniGentelemaniGentelemaniGentelemaniGentelemaniGentelemaniGentelemaniGentelemaniGentelemaniGentelemaniGentelemaniGentelemaniGentelemaniGentelemaniGentelemaniGentelemaniGentelemaniGentelemaniGentelemaniGentelemaniGentelemaniGentelemaniGentelemaniGentelemaniGentelemaniGentelemaniGentelemaniGentelemaniGentelemaniGentelemaniGentelemaniGentelemaniGentelemaniGentelemani ()

Hombre8 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Jsem myslel, že jsem připraven na vše.                                                                                                        Ale že uslyším v anglickém snímku tolik ryzí pravdy:                                                                                Víte co se mi líbí na anglické aristokracii? Jsou to původní gangsteři. Patří jim 75% této země, protože ji ukradli. A pak nastavili systém tak, aby jim tento majetek zůstal navždycky. Daně, vzdělání, soudy. Celý tento systém byl navržen tak, aby pomáhal šlechtě udržet si půdu a peníze. ()

Galerie (13)

Reklama

Reklama