Ztracené město

• USA The Lost City (více)

Spisovatelka Loretta Sageová (Sandra Bullock) píše úspěšné romány, které se odehrávají na těch nejexotičtějších místech. Že prakticky nevystrčí paty ze svého bytu, je vedlejší. Dalším paradoxem je fakt, že jejího dvorního hrdinu, okouzlujícího dobrodruha Dashe, ztělesňuje na obálkách jejích knížek velmi nepraktický ňouma Alan (Channing Tatum). Je sice sexy, ale k ničemu, a to ho dost trápí. Rád by udělal něco hrdinského. Dostane příležitost, když lehce šílený miliardář (Daniel Radcliffe) spisovatelku unese přímo před jeho očima. Tenhle člověk si totiž vzal do hlavy, že Loretta ve své poslední knize detailně popsala cestu k mýtickému Ztracenému městu, v němž se ukrývá poklad nedozírné hodnoty. Než se Loretta naděje, sedí v letadle, které ji převáží na exotický ostrov kdesi v Atlantiku. „Kluk z obálky“ Alan se rozhodne svou autorku zachránit, ale vědom si svých limitů, přibere na cestu osobního trenéra, opravdového dobrodruha (Brad Pitt). Společnými silami se jim sice podaří vyprostit Lorettu ze spárů únosců, ale tím jejich dobrodružství uprostřed tropické džungle zdaleka nekončí. Naopak, právě začalo. A bude stokrát šílenější než ta, o kterých se Loretta rozepisuje na stránkách svých bestsellerů. (CinemArt)

vrch07256732

Na pomerne veľké hviezdne obsadenie trošíčku low cost, ale neva. Mne sa konečne splnil sen o superhrdinovi (Bratt Pitt tentokár) ktorého počas 10 minút odbachne SBS-kár alebo podobný typ, čo sa tu konkrétne naplnilo. ()

pornohavo

Na skvelé obsadenie, dosť slabý film. Pred dvadsiatimi rokmi by to možno bolo zaujímavé, dnes usmevná rozprávka na dobrú noc s mnohými nelogickymi chybami. ()

horskejvlk

Ale taková nedělní oddechovka hodnotim pěknou kameru, exotickou podívanou a sexy kost Sandru 58 let ! Která zřejmě bere pilulky proti stárnutí protože bych ji typoval na sexy 40! ()

Vesprem

Není to úplně špatná parodie. Ale ani nejpovedenější. Některé vtipy jsou skvělé, spousta přehnaných, příběh jasný od začátku. ()

agi

Na tenhle film jsem čekala moooc dlouho. Ze spolupráce Sandry Bullock, Channinga Tatuma, Brada Pitta a Daniela Radcliffa jsem byla nadšená a myslím, že se to vyplatilo. Nečekejte nějaký vážný film s velkým zamyšlením, jde o dobrodružnou komedii o hledání pokladu, také s trochou romantiky. Při sledování jsem měla nejeden záchvat smíchu, film mě moc pobavil, takže určitě doporučuji, je to skvělá oddechovka! ()

Hugho

Naprosto priemerná a ničím neprekvapujúca snímka sériového charakteru. Škoda drahých hercov, času a príležitosti - vhodné len na vyplnenie dlhých večerov na oftalmologickom oddelení okresnej nemocnice. Hviezdu naviac za Brada Pitta, ktorý keď odpočítame scény s dablérom, bol na plátne asi 35 sekúnd ! ()

onosendai

Zábavná akčně-romatická komedie od které jsem nic nečekal a byl jsem příjemně překvapen. Po dlouhé době dobře napsaná ženská postava, naprosto famózní Brad Pitt. Pokud vám vadí klišé a klasické zápletky, tak se na film určitě nekoukejte. ()

peproch

A víte že jsem se pobavila? Je to pitomina, ale fajn. Nic filmařsky podstatného nehledejte. Jen si říkejte, že byt Sandrou B. a nebo Lorettou Sage, kterou SB hraje, tak si mužete užít super sexy dobrodružství  - exotika, ramenáč, který ale potřebuje ještě mamá, super figura i v jejích skoro šedesáti. A líbilo se mi i její vymezení se: jsem sofiosexuálka - vzrušuje jí intelekt. Vychovala jsi děti odkojené Harry Potterem a teď si to s tim blbečkem Fairfaxem, kterého Daniel Radcliffe hraje, mužeš vyřídit. ()

rodl

Jedna hvězdička za Brada Pitta. Druhá hvězdička za... Brada Pitta. Ostatní je zcela zbytečné. Proč někdo točí Honbu za diamantem, když už někdo dříve Honbu za diamantem (a dobře) natočil? ()

Turi007

Přehrávající Harry Potter tomu vážně nepřidal. Na zážitku z filmu byly nejuspokojivější 2 věci, to že skončil a to, že jsem si u své ženy mohl odškrtnout každoměsíční sledování akční romantické komedie. ()

deli06

Film je trochu zábavný cca: první půl hodinu. Zbylý čas už se o to jenom snaží. O nejlepší část se postaral ve svém asi dvou minutovém vystoupení Brad Pitt. Pořád přemýšlím nad tím, jestli to měla být parodie nebo je to myšleno smrtelně vážně. Dvě hvězdy za Brada a Sandru. ()

SilGhost

Aniž bych si někde něco o tomto filmu přečetl, tak jsem hned od prvních minut tušil, že se jedná o remake filmu Honba za diamantem. To, že moje tušení bylo správné, tak o tom jsem se po skončení tohoto filmu následně i dočetl. A přestože Sandra Bullock a Brad Pitt patří mezi mé oblíbené herce, tak tam to ale bohužel vše končí. Sandra Bullock nebyla příliš významná už i ve filmu Bullet Train, kde se potkala s Bredem Pittem. A tady to moc nevylepšila. Bohužel Channing Tatum nemá charisma Michaela Douglase a S. Bullock postrádá noblesu Kathleen Turner, kdy by pak mohla nechat vyniknout kontrast skleníkové květinky potkávající se s drsnou realitou dobrodružství. Celé to budí dojem, jako když si New Yorská smetánka z fitka udělala výlet do tropických krajin. A i koncept předlohy byl změněn. Tam si spisovatelka vytváří představu neohrožené ženy, která v jejich dílech má svého statečného přítele. Sama je však přesným protipólem své postavy. A až teprve tehdy, kdy je vystavena drsné realitě světa, ve kterém by se neměla nikdy ocitnout, tak potkává muže, který není až tak ideálem z jejich knih, ale má své sny, které se sněží uskutečnit a umí se orientovat v daném prostředí. Zde se však spisovatelka dostává do centra dění se svým z fitka vybroušeným manekýnem za přičinění magora, kterého se snaží hrát Harry Potter. Nic proti němu jako takovému, ale když je špatná role, tak ani sebelepší herecký výkon tomu nepomůže. Největším problémem celého filmu, ale je to, že mezi hlavními hrdiny by měl vzniknout nějak přirozeně romantický vztah, ale Channing Tatum není od první chvíle pocitově správným partnerem pro hlavní hrdinku. Od první chvíle to nějak nesedí, než se na scéně objeví Brad Pitt a vy máte okamžitě jasno, to je on. To je ten hrdina stejně jako byl Michael Douglas v původní verzi. No ale řeknete si, že Channing Tatum už nemá šanci, to by museli Brada zabít. A tu máš čerte kropáč a voni fakt jo. A trapnost pokračuje. Nic proti ničemu, Sandra je pořád i ve svém věku pěkná ženská, ale ten věkový rozdíl šestnáct let mezi nimi je strašně znát. Možná chtěl někdo zbourat ty zkostnatělé názory, že muž je ve vztahu o něco starší, charizmatější ale nyní se již nosí, že ženy mají své zajíčky. Jenže dle mně to není to, co od takového dobrodružného filmu očekáváte a ta romantika na konci je třeba jen pro mě taková divná, nepřirozená. Nevím. Ale co rozhodně vím, že se jdu podívat znovu na původní verzi Honby za diamantem a tohle už nikdy ne, i když pár dobrých nápadů tento film obsahuje. Třeba se mýlím a jsem úplně mimo současnou dobu, ale já už se nezměním. ()

drkaldj

Celkem zábavné dobrodružství, které i paroduje staré známé filmy. Herci jsou do svých rolí zvoleni většinou dobře. Občas mi nesedl styl humoru (zkrátka mi nepřišel vtipný). Celkově se na to dá docela příjemně koukat. ()

Honzyg

U téhle grotesky jsem se skvěle bavil. Scénáristi se vyřádili primárně v dialozích a ačkoli samozřejmě tu a tam nějaký ten pokus o vtip vyzní do prázdna, pořád zbývá dost takových, kde suchý humor padá na úrodnou půdu. Všichni hlavní herci se svých postav ujali se ctí, ale role Brada Pitta je třešničkou na dortu. Příběhově jde o nikterak nevynikající záležitost, ale baví celou dobu a blahopřeji si, že jsem jí dal šanci i přes nízké hodnocení místních fajnšmekrů. ()

karelondatra

Škoda, že filmu úplně chybí atmosféra. Působí jako drmolení, ploché a nezáživné. Jako když namísto beletrie čtete návod k mikrovlnce. Výjimkou jsou scénky s Bradem Pittem, kterých je ale jak šafránu. ()

vimluk_CZ

První pocity nadšení vystřídalo rychlé vystřízlivění. Prvních pár minut je fajn zábavná a na můj vkus i vtipná podívána, ale jakmile se věci začnou dávat do pohybu a dostaneme se na ostrov, tvůrcům jakoby začaly docházet nápady. Vtipů je tu opravdu pomálu (za celou dobu mi přišly dobré všehovšudy 2) a když už cítím, že by nějaký měl být, nedojde ani k pomyslnému uchechtnutí. Prostě nic... Všichni tu jsou tak nějak nevýrazní, bez duše. Přišlo mi, že to herce vlastně ani moc nebavilo a na projektu jim moc nezáleželo. Ale i díky správně nastavené krátké stopáži se to dá přetrpět. ()

Ryan Reynolds a Channing Tatum v akční komedii

Ryan Reynolds a Channing Tatum v akční komedii

06.12.2023

Hollywoodem krouží nové žhavé zboží, které by mohlo do kin či před obrazovky nalákat davy nenasytných diváků. Hollywood Reporter totiž přináší zprávu, že je rozpracován scénář k třeskuté akční… (více)

Channing Tatum a David Leitch spojí síly

Channing Tatum a David Leitch spojí síly

26.11.2022

Zatímco fanoušci, respektive spíš fanynky herce Channinga Tatuma (Loganovi parťáci) netrpělivě vyhlíží očekávaný třetí díl série Magic Mike v češtině známé jako Bez kalhot, server Deadline nyní… (více)

Daniel Radcliffe bude Weird Al Yankovic

Daniel Radcliffe bude Weird Al Yankovic

20.01.2022

Zatímco by se herec Daniel Radcliffe měl brzy v našich kinech ukázat díky hvězdně obsazené akční komedii Ztracené město se Sandrou Bullock, Channingem Tatumem a Bradem Pittem v hlavních rolích,… (více)