Wednesday vyhodí ze školy kvůli nádherně krutému vtípku, a tak ji její rodiče zapíšou na Akademii Nevermore, kde se do sebe kdysi zamilovali. (Netflix)

Metuje

První díl nás hnedka hodil do děje, dobrej byl začátek a konec, prostředek trochu váznul. Hudební doprovod super, děj taky, zajímá mě jeho pokračování, nicméně trapných rádoby-fórů a vyjmenovávání sociálních sítí bude doufám míň. ()

Vampiroza

Jenna je naprosto dokonalá a její chladné hlášky jsou naprosto v topu. Jasně je to taková celkově vykradačka všeho možného ale tím že je mezi to všechno vhozena Wednesday.... to udělalo z toho seriálu naprostou pecku. Každý díl je skvělý. ()

Tom10000

1.díl 1.série. Kvůli prohřešku na již osmé škole, kde se nacházela, je nyní s radostí svých rodičů mladá bezcitná dívka Wednesday přesunuta do soukromé akademie, kde se seznamuje s podobnými vrstevníky, jako je ona sama (...). Wednesday se ráda mstí. Nemá výčitky svědomí, a miluje staré věci. Když přichází v poslední den svého studia na obyčejnou střední školu, puknou ji nervy. Starší kluci jí šikanovali bratra. Jeden z nich později přijde o své mužství. Na nové škole se Wednesday seznamuje se svým dokonalým opakem. Excentrickou holkou plnou života, emocí a milující barvy. Tu černovláska se vším ponurým a krutým zpočátku nenávidí, jako ostatně celou školu, z níž chce utéct. Jenomže právě kvůli tomu, a svým novým vidinám, brzy přijde na to, jak je vlastně pomoc ostatních důležitá. A v jakém nebezpečí se může nacházet. 95 procent, slibný rozjezd. ()

Dedincan

Po starých dobrých čb Addamsovcoch som už naozaj nečakal, že ich zažijem v nejakej forme, ktorá je na úrovni. A vida, ono sa to podarilo. Radikálne úprimná, inteligentná, vtipná a nápaditá.. Wednesday. Ešte k tomu v kombinácii s Timom Burtonom a Dannym Elfmanom, ktorí sklamať nezvyknú. Môže byť. ()

Vilda_Vii

Seriál Wednesday je konečně režizérským počinem, který se vymyká Netflixovému schématu a jde od kořenů přímo na to, co člověk očekává, tedy brutální fórky, mrtvolný humor, ale hlavně se na děj nepříjemně nelepí těžká „lgbt“ témata, který Netflix velmi rád propaguje.   Divák je příběhem unášen ve svěžím tempu bez pseudo-romantických odboček a vykecávek. Nezbytné vztahové dialogy vůbec neruší a jsou vedeny správně po Adamsovsku.  Na dětského diváka je to chvílemi až příliš hororové, proto bych doporučil sledovat seriál dětem, kteří již sami napínavá témata vyhledávají a mají s nimi jinou (pozitivní) zkušenost.  Hlavní hrdinka Wednesday již není úplně dětská postava, režizér se snaží hlavní postavu posunout blíže k srdcím teenegerů, což seriálu prospělo a nabízí se tak větší množství zápletek, včetně bojových scén. Hurá do druhé série, rychle sem s ní. ()

Stanislaff

Konečně jsem objevil něco, co mě jako bývalého kantora baví. Tím Burton, hudba, Jenna Ortega skvělí. Těším se na další díly. Bezva. ()