Reklama

Reklama

VOD (1)

Obsahy(1)

Wednesday neví, kam dřív skočit, a problémem s ředitelkou Weemsovou to celé teprve začíná. V boji proti dávným temným silám bude potřebovat pomoc všech svých kamarádů. (Netflix)

Recenze (31)

Martrix 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Tak jo. Jak už jsem psal. Ortega skvělá, ve sportovní terminologii rozdílová hráčka-element, díky kterému má smysl se na Wednesday podívat. Obsahově slabota, je vidět, že se na scénářích podílely nějaké nerdky, které nemají nekorektní smysl pro humor a bály se být ostřejší. Chybí tomu poťouchlost, kterou mají diváci s Addams family spojenou. Závěrečná epizoda...po tom, co obvinila všechny kolem, přišlo "šokující" odhalení....které bylo perplexózní asi jen pro hrstku diváků, kteří si u seriálu často odskakovali na záchod...na velkou. Bohatě by stačil celovečerák s dvouhodinovou stopáží, kam by se nedostalo mnoho jalových scén a la teenage school trable, ale hlavně to protivné vysvětlování, kdo, jak, co a proč udělal. Vizuálně i hudebně bez připomínek, ale to už je dnes skoro standardem, resp. pokud režíruje mistr v oboru, nic jiného divák snad ani nečeká. Není to pro mě takové zklamání, jako The Midnight Club, ale ...čekal jsem víc. ()

castor 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Evidentně nezvlčila jen Enid, ale i tým scénáristů. Sonnenfeldův fenomén z první poloviny 90. let s kouzelnými rodiči Raúlem Juliou a Anjelicou Huston i ďábelskou dcerkou Christinou Ricci mě pokaždé pobaví, seriálová Wednesday nakonec zdaleka není takový bizár, jak se po celou dobu tváří. Je to vyumělkované, průměrné, nenápadité a chce se to zalíbit všem. Spousta mdlých záhad + jalové teenagerovské trable = dějově mě to prakticky vůbec nechytnulo. Tim Burton je dávno vyčerpaný, kromě Jenny Ortegy mě bavila ještě Emma Myers, zbytek je docela velký omyl. ()

Reklama

darkrobyk 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Nejhororovější díl a tím pro mě tak nějak nejlepší. Je smutné, že někdo, místo aby si vychutnal souboj monster, gotický vizuál a akci řeší feminismus a podobné nesmysly. Kdo chce, vidí to ve všem, kdo se chce bavit, je nad věcí. Já jen vždy nechápu, že někdo, koho to nebaví, sleduje každý díl, a pak tady trousí bláboly...asi pro to. Čistý masochismus. Osobně jsem zvědav na další řadu, anžto nastíněné motivy mě zajímají. ()

Anderton 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Potvrdila sa mi teória, kto stojí za prebudením Hydea a tento zvrat ma potešil. Stále ale nie som uzrozumený s identitou samotného monštra, myslím, že sa tvorcovia mohli viac s touto detektívnou líniou viac vyhrať a pripraviť údernejšie prekvapenie. Ale ide o čisto subjektívny dojem a verím, že pre mnohých divákov práve tento moment z predposlednej epizódy patrí k vrcholom série. No a záver finále je tak trochu už nasilu. Že sa bude pokračovať a všetko zlo nebolo porazené, je myslím jasné každému. ()

molcan2 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Práve som dopozeral seriál Wednesday a musím priznať, že sa mi veľmi páčil! Som rád, že posledná epizóda bola super intenzívna a všetko bolo dobre vysvetlené. Dejový zvrat bol rozhodne nečakaný a mne sa celkom páčil. Záverečná scéna bola tak trochu očakávaná a naozaj sa neviem dočkať druhej série. Celkovo bola "Streda" naozaj pekný seriál a určite ho odporúčam každému. Postavy boli veľmi zaujímavé a dobre prepracované. Herecké obsadenie aj herecké výkony boli úžasné. Soundtrack bol perfektný a veľmi sa mi páčili úvodné titulky. Nebolo to síce úplne strašidelné, ale bolo to trochu desivé. Pevne dúfam, že bude aj druhá sezóna, pretože stále ostalo niekoľko nezodpovedaných otázok a tento seriál má rozhodne potenciál! ()

Galerie (25)

Zajímavosti (3)

Reklama

Reklama