Reklama

Reklama

Recenze (12)

castor 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

„Co začalo jako cesta vpřed, se změnilo na úprk. Do neznáma.“ Na úvod nám tvůrci nabídnou pohled na zasmušilého Toma Hankse, v závěru pak na rychlé kolty šerifa Billyho Boba Thorntona trestajícího partu banditů, která chtěla okrást karavanu evropských imigrantů. Holt když je třeba, hodí šerifský odznak do placu. Právě skupinu přistěhovalců doprovází za úplatu coby ochrana dvojice veteránů z války a rodina Jamese Duttona, která by v dalekém Oregonu ráda nějaký kus země uprostřed ničeho. Divoký západ bez příkras a s vydatnou atmosférou. Zrádná cesta už od počátku ukazuje svou neúprosnou tvář. Solidní casting zatím doprovází Sheridanovo špičkové řemeslo. ()

janesX 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Do polovice príprava na naháňanie dobytka, potom pár nemastných - neslaných viet, potom chvíľu naháňanie dobytka a ešte zopár viet, plus poetický monológ, ktorý ma tiež neohromil. Za polovicou už trochu lepšie: banditi, rýchla pomsta,  jeden pohreb. Na seriály stále nie som a tie, čo som videl celé, spočítam na jednej, dvoch rukách. Nechápem prečo sú niektoré tak nadhodnotené, ale dám tomu ešte šancu a možno to aj pochopím. ()

Reklama

Sidonka 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

"Co začalo jako cesta vpřed, se změnilo na úprk. Do neznáma. Couvali jsme do propasti. Tolik se starali o hříchy, co nás pronásledovaly, že jsme se neobtěžovali zaobírat tím, kam vlastně kráčíme. A za námi byl útes." Pro mě zatím super. Zajímavé je, že se koukáme na stejné, přitom každý vidí jinak a něco jiného. Přikláním se k názoru "big.nine.cf", pozvolné tempo není na škodu. Nesouhlasím naopak s názorem jiného uživatele, pro kterého to je jenom naháněčka zvířat, údajně stupidní dialogy, k unudění a jenom dvakrát se tam vystřelí (ano, tak to poslední je neoddiskutovatelná pravda. Jenom dvakrát se tam vystřelí). :) ()

warrenur 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Presne ako som predpokladal, naivne a snove romanticke predstavy vzruseneho dievcata su konfrontovane chvilami tvrdej reality a brutality. Kovbojska a romanticka linia budu zrejme nejaky cas sprevadzat uskalia dlhej cesty. Najlepsia akcna scena epizody ukazala sucasny Sigma-man meme v jeho dokonalom prevedeni v miestnom serifovi: "There's only one killer in Fort Worth and that's me..... vyrusili ma akurat trochu slabe dovody kovbojov pripojit sa k vyprave. Myslim, ze zrovna "volne dievky" neboli dostatocne. Hoci blondavy fuzoc sa mozno "zalaskoval" a bolo by to snad i uveritelne. Ti zvysni ich moc nemali. A trochu som zavahal i pri tak vlaznej "sesterskej naklonnosti" v zaverecnej tragedii. Ale tiez si to viem omluvit, vtedajsim tvrdym pristupom. Inak fajn. 80% ()

Galerie (1)

Zajímavosti (1)

  • Dívku, které se udělá zle z vody a je označována jako „slovanský emigrant“, hraje Amber Blaze Lemmond, která je české národnosti. Na anglickou radu ohledně pití vody odpoví zřetelně česky: „Nerozumím.“ (fabecc1222)

Reklama

Reklama