Elizabeth má před svatbou s Georgem, kolegou zubařem z ordinace, kterou společně vedou. Jedou na víkend k jeho matce, která slaví narozeniny na ostrově poblíž Seattlu, kde rodina žije (což hraje v příběhu důležitou roli). Na oslavu přijíždí i Georgův bratr David, kterého Elizabeth už léta neviděla. Je úplně jiný než jeho poněkud pedantský sourozenec, je to dobrodruh a světoběžník. Momentálně žije v Africe, kde učí děti ve škole. George je vzápětí odvolán na pevninu kvůli nějakému neodkladnému zubařskému zákroku a jeho návrat znemožní silná bouře, která strhne mosty.Ostrov se stane dočasně nedostupný. Puntičkářská, akurátní Elizabeth si přivezla dlouhý seznam věcí, které je třeba vyřídit a objednat před nadcházející svatbou. Protože je George pryč, nabídne se David, že jí bude pomáhat. Elizabeth s ním nikdy moc dobře nevycházela, jako děti se dost škádlili. David vzpomíná, že něj často žalovala. Elizabeth se s Davidem ocitá jako v jiném světě. Všechno, co měla naplánované, najednou přestává být důležité, objevuje s ním kouzlo improvizace a dobrodružství. Rozpomene se, jak moc chtěla jako dítě cestovat. S Georgem se chtěli vzít spíš z pocitu, že mají hodně společného a praxe jim prosperuje, než z nějaké velké lásky. A teď je konfrontována s člověkem, který je úplně jiný než ona... (TV Nova)

silentname

Myslím si, že "It Was Always You" venujem zopár slov len preto, aby mi povolilo dať komentár s tučne vytlačenými písmenami. Pretože dokopy sa k tomu nedá povedať nič, čo by ste nevedeli usúdiť z pohľadu na poster a z loga Hallmark. To vám dokopy povie úplne všetko čo potrebujete. A mám pocit, že keď sú tieto filmy ochudobnené o vianočnú atmosféru alebo niečo, čo by ich urobilo zaujímavejšie, tak je to len dávka romantických klišé a to je všetko. Herci sú okey, pár scénok je celkom príjemne romantických, ale sú to všetko veci, ktoré ste v minulosti videli a neprináša to nič. Ak máte radi ľahkú romantiku plnú predvídateľných momentov, ktoré máte radi, tak je to film pre vás. Inak si to asi neužijete. Hodnotenie: C ()

Apanatschi

Storka - ako zväčša: jednoduchá, predvídateľná, milunká. Ale veľmi chcem oceniť jednotlivé scénočky, ktoré film vytvárali. Boli také malé televízne skvostíky. Herci sa - podľa môjho názoru - s pasiou vrhli do svojich postáv a snažili sa podčiarknuť komickosť ich rozpoloženia. Good job! :-) Vizuálne veľmi príjemné prostredie vily na ostrove celkovú atmošku roztomilo dotvorilo. V skratke: ideálne pre unavené ženy. ;-) ()

kolemjdouc odpad!

Žvanírna-někdo to tady inteligentně trefně definoval vyčerpávající dialogy.K tomu barvičky,světýlka a thymolinový chrup.Agitka jakože dělejte něco se svýma zubama??? ()

BOURQUE

Klasický, veľmi zjednodušený romantický príbeh, odohrávajúci sa v ideálnom Hallmarkovskom svete. Klasicky vedení príbeh, bohužiaľ, s veľmi slabým záverom. Osobné hodnotenie: 55% (*) ()

Trixinka

To byla taková nuda, kterou nezachránilo ani pěkné prostředí a krásný dům na stromě. Příběhově naprosto neoriginální, s kým vlastně skončí hlavní hrdinka víte už po prvních záběrech, a jak k tomu dojde si lehce domyslíte. Na deštivé zimní odpoledne pro ženy asi fajn, ale jinak nuda, šeď, nuda. ()

Heywood

Femme fatale - každý z nás nějakou má a tahle, sice nijaká kráska, o to více byla přesvědčivá. Očekávaný konec nemohl snížit tu hezkou story o postupném přibližování a o tom, že někdo se pokusil vejít do očekávané společenské škatulky, ale štěstí mu to nepřineslo. A tom je poselství: jděte za štěstím, protože peníze a kariéry jsou jen prostředkem nikoliv cílem. 60% ()

Teachman

Námět a zápletka: 3/10 ... Vizuální stránka: 5/10 ... Soundtrack: 4/10 ... Didaktický potenciál: 3/10 ... Celkový dojem: 4/10. ()