poster

Elitní jednotka

 • USA

  Rangers

 • Slovensko

  Elitná jednotka

Akční / Thriller

USA, 2000, 96 min

Režie:

Jim Wynorski

Scénář:

Steve Latshaw

Kamera:

Ken Blakey

Střih:

Michael Kuge

Scénografie:

Steve Ralph
(další profese)
 • Pavlík
  **

  10. 11. 2012 (316.); podíval jsem se na to(12.11.2012)

 • TERRORDROME
  odpad!

  Tragický akčák ktorý v sebe spája tie najhoršie prvky céčkových filmov, predovšetkým teda veľké množstvo tupých žbleptov bez mozgu čo sa vydávajú za seriózne dialógy a akčné sekvencie pohodlne vylúpené z iných filmov. A že ich tu je priam chorobné množstvo, vrátane záverečnej hromadnej prestrelky americkej armády s bolševikmi z Invasion U.S.A a taktiež naháňačka autobusov z Červenej Horúčavy. Wynorski svoj povestný talent notorického sračkára jednoducho nezaprie a rokmi ho zdá sa ešte zveľaďuje. Hlavný hrdina mi bol nejaký povedomý, až som zistil že ho poznám z Policajnej Akadémie kde prudil ako Lassardov synovec. Potom tu boli dvaja černosi, jeden zlý a druhý dobrý, ale keďže som to sledoval iba jedným okom tak som si myslel že je to ten istý. Čo už, stupído omýlo, na tom aj tak hovno záleží. Každopádne ak to pozerá človek ktorý vykradnuté scény nepozná, môže sa naivne domnievať že to zas taká úplná bieda nie je. Ale je!!!(20.10.2013)

 • woody
  odpad!

  Tak tohle bylo obzvláště něco. Wynorski si neláme hlavu s autorskými právy a naprosto klidně do filmu střihne scény z úplně jiných kasaštyků... Ano, je běžné, že pokud céčková produkce nemá na výbušninu, vetkne tam nějaký ten třísekundový výbuch třeba z Komanda... Wynorski na to jde jinak a úplně normálně do filmu dává několikaminutové sekvence. Takhle se stane, že celé explozivní finále Elitní jednotky není nic jiného než kompletní konec Invasion U.S.A. Jen místo Chucka Norrise tam dá prostřih na hlavní hrdiny v kanceláři. A to není vše, poté co hlavní padouch uteče, naskočí do linkového autobusu a... tušíte správně, následuje celá sekvence autobusové honičky ze Schwarzennegrova Rudého horka, s občasnými prostřihy na hlavního hrdinu za volantem... A to se nezmiňuji o scénách z Delta Force, Námořní pěchoty a Tajemného zla ... Doposud jsem věřil, že něco takového je možné jen v Turecku, ale je zjevné, že jde i ve Státech...(10.4.2010)

 • Wacoslav1
  ***

  Vsechno jde kdyz se chce a co nenatocime to vykrademe ja sem proste chorobnej Wynorskiho fanousek a navic zastavam nazor ze nez neco natocit strasnym digitalnim efektem jak to delaji treba v Asylum tak je lepsi vybrakovat to odjinud kde to aspon dobre vypada a ps sem asi naivni ale ja ty zabery kdysi nepoznal a rikal jsem si sakra na becko to jsou dobry efekty.. no tak nic na tomhle filmu je puvodnich tak 30 minut ale mozna prave za to ze ma odvahu nekdo vubec natocit neco takoveho ze sveho standartniho hodnoceni proste neuhnu(27.12.2011)

 • Martin741
  odpad!

  Hnoj. 0 %(19.10.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace