Reklama

Reklama

Sorority House Massacre II

  • USA Jim Wynorski's House of Babes (více)

Obsahy(1)

Dievčatá zo sesterstva Sigma-Pi si kúpili staré sídlo Hokstedterovcov. Z kúpy sú nadšené, pretože ho dostali takpovediac za babku, keďže pred piatimi rokmi sa tu odohral krvavý incident. Z histórie čerstvo nadobudnutého majetku si ťažkú hlavu nerobia, rozhodnú sa tam hneď aj prenocovať a poriadne to roztočiť. Zábavu im však pokazí čudácky sused Orville Ketchum, ponevierajúci sa okolo domu. Avšak to najhoršie ešte má len prísť... (beso74)

(více)

Recenze (20)

Slasher 

všechny recenze uživatele

Poster kupodivu ani moc nelže:D Zapomeňte na jedničku. Pět kozatých kamarádek koupí poloprázdný dům, aby se z něj stala kolej. Jenže: dům má za sebou krvavou historii, před pěti lety v něm totiž tatík zmasil svoji žhavou ženu a dvě žhavý dcery. (tento flashback jsou komplet šlohnuté záběry ze SLUMBER PARTY MASSACRE, navíc aniž by se příliš hodily, no ale to je jedno) Tak teda je tady první noc, naše žhavý hrdinky si dají sprchu (kozy) a od té chvíle už je uvidíte jen v sexy prádle, promenádovat se nahoru dolů. Budou chlastat a pokusí se vyvolat z mrtvých onoho vrahouna. Také je navštíví otylý soused Orville Ketchum, dobrej týpek. To je naštěstí taky jediný chlápek (i když..), co se bude motat kolem - žádní otravní boys se nezúčastní, jak geniální tah! Tak. Máme za sebou v jiných slasherech nudnou část (která tady díky všudypřítomným zadečkům a prsíčkám nudná nebyla) a hurá na zabíjení (což ale neznamená, že byste se se zadečky a prsíčky museli rozloučit, navíc uvidíte další kousky v nedalekém strip klubu). Jelikož se jedná o hodně low budget, na gore prostě nebyly prachy, tak na ten se netěšte. Opakovaně je to řešeno stylem 'stín, hák, střík krev na zeď, střih'. Jak se film chýlí ke svému závěru, holky se děsí, panikaří, a kozičky čím dál víc hopsají. A dojde i na zábavný rozuzlení. Prostě neodolatelná, svým způsobem unikátní záležitost:) ()

jonyyy 

všechny recenze uživatele

Neskutečná haluz. Včera jsem koukal na u nás relativně neznámý The Slumber Party Massacre, dneska si pustím ještě méně známý Sorority House Massacre a zjistím, že druhý zmíněný naprosto natvrdo použíl asi dvě minuty filmového materiálu toho prvního. To jsem snad ještě nezažil. Šíleně mě štvaly ty neustálé záběry na ty umělé blesky (asi každých deset minut). Naopak jsem si užíval záběry na holky ve sprše, jak si pomaličku, procítěně mydlí prsa a zadek. To beru jako takovou pojistku režiséra, kdyby nezaujal ničím jiným, tak přidal aspoň tohle. No každopádně po sprchové scéně se všechny holky postupně opět převlékají do snad nejodvážnějších nočních košilek, které v roce 1990 mohly sehnat. Když už se začínalo zdát, že by okoukaná polonahá těla hlavních hrdinek mohla začít nudit, děj se přesune do striptbaru a jede se nanovo s novýma ženskýma. Celou dobu předvádí holky neuvěřitelně amatérské herecké výkony. Gore efekty žádné. Je to opravdu brak vhodný pro videopůjčovny na začátku devadesátých let, ale nějak nemám srdce tento snímek hodnotit špatně. 51% ()

Reklama

darkrobyk 

všechny recenze uživatele

Standardní slasher je zčásti dokumentárním filmem z dílny Playboye (nebo Hustleru). Děvy odhalují bez zábran své zbrojní pasy, vrtí zadky a v druhé půli běhají po rozlehlém domě ve spodním prádle, ječí a trousí litry krve po stěnách i podlaze. Trocha záhrobí, bouře bez deště, divný soused, deska na vyvolávání duchů a krvavý hák... Vizuálem i postupy tradiční osmdesátková vyvražďovačka, kde více než o krev jde o prsa....fajn. ()

JohnnyD 

všechny recenze uživatele

Ukážkový céčkový slasher od majstra braku Jima Wynorského. Ten servíruje všetko, čo divák videotrashu chce vidieť. Ukážková je scéna, kde sa postupne osprchujú a prezlečú do spodného prádla všetky dievčatá v dome, aby divák neodišiel sklamaný, že niektorá z nich azda umrie bez toho, aby na filmovom plátne zvečnila svoj zväčšený hrudník. Po zvyšok filmu sú potom dievčatá v sexy spodnom prádle. A v jednej scéne vybehnú na chvíľu do dažďa, aby to prádlo bolo aj mokré. V podobnom komickom duchu je aj zvyšok filmu (policajné vyšetrovanie musí klasicky viesť cez striptízový klub) a nachádza sa tu nejedna absurdita, či už mexický sused - ochranca/zabijak, alebo ako flashback vložený záver Slumber Party Massacre prestrihaný do úplne iného kontextu (miesto masakru sexy tínedžeriek akože vražda rodiny). Povinnosť pre milovníkov 80s trashu. ()

Han22 

všechny recenze uživatele

Film nemá nic společného s prvním dílem, místo toho vykrádá úplně jinou sérii a půjčuje si pár záběrů, ale vypráví je úplně jinak. Jinak je tu parta kozatých a prdelatých slepic, která přijede do rozpadlýho baráku, dá si sprchu, obleče se do prádla a začne hrát na honěnou s vrahem. Kouká se na to slušně, holky jsou opravdu vyvinuté a ke konci nechybí ani trocha té krve, ale mozek u toho chce spáchat sebevraždu. Ke konci je té debility (posednutí, nesmrtelný soused) tolik, že jsem musel snížit původně plánované dvouhvězdičkové hodnocení. Opravdu zetkový trash. ()

Galerie (59)

Zajímavosti (4)

  • Orville (Peter Spellos) vystrelí z policajtovho revolveru až 10 rán. (beso74)
  • Napísané a natočené za 7 dní. (beso74)

Reklama

Reklama