Reklama

Reklama

Maskér

Filmy
2001

O víle Arnoštce (TV film)

1995

Generál Eliáš (TV film)

 

Golet v údolí

 

Kulihrášek a zakletá princezna (TV film)

 

Poslední slovo (TV film)

 

Rabín a jeho Golem (TV film)

1993

Mistr Kampanus (TV film)

 

Pozvání na večeři (TV film)

 

Vikingové z Bronských vršků (TV film)

Reklama

Reklama

1992

O myrtové panně (TV film)

 

Osvětová přednáška v Suché Vrbici (TV film)

1991

Hřbitov pro cizince (TV film)

 

Přes padací mosty (TV film)

 

Svědkyně (TV film)

 

Talisman (TV film)

1990

Heřmánková víla (TV film)

 

Milostivé léto (TV film)

 

Pán plamínků (TV film)

1989

Chtěla bych ten strom (TV film)

 

Jmenuji se po tátovi (TV film)

 

Přátelská výpomoc (TV film)

 

Sedm bílých plášťů (TV film)

 

Utopím si ho sám (TV film)

 

Zkouška kvality (TV film)

 

Útěk ze seriálu (TV film)

1988

Bludiště cest (TV film)

 

Hodinář (TV film)

 

Lotři od Zubaté tety (TV film)

 

Sedm sestřiček (TV film)

1987

Hádání s Hadovkou (TV film)

 

Mistr Pleticha a pastýř Jehňátko (TV film)

 

Ryba ve čtyřech (TV film)

 

V kleštích (TV film)

1986

Flotila (TV film)

 

O rybáři a rybce (TV film)

 

Pohádka z Kampy (TV film)

 

Přátelé (TV film)

 

Rubínová pohádka (TV film)

 

Území strachu (TV film)

 

Čtvrtá strana trojúhelníku (TV film)

1985

Křídlovka pro Majoránka (TV film)

 

O Honzovi a princezně Dorince (TV film)

 

O mrtvých jen dobře (TV film)

1984

O nosaté čarodějnici (TV film)

1983

Cizí lidé (TV film)

 

Navždy do dálek Tichomoří (TV film)

 

Pohled do nekonečna (TV film)

 

Společnost s ručením omezeným (TV film)

 

Síť na bludičku (TV film)

 

Tažní ptáci (TV film)

1982

Giuditta (TV film)

 

Taneček přes dvě pekla (TV film)

 

To se ti povedlo, Julie (TV film)

1981

Proč se vraždí starší dámy (TV film)

 

Předeme, předeme zlatou nitku (TV film)

 

Ubohý pan Kufalt (TV film)

 

Zkouška (TV film)

1980

Italské jaro (TV film)

 

Nezralé maliny (TV film)

 

Předjaří (TV film)

 

Strach má velké oči (TV film)

 

Vzorná tchyně (TV film)

1979

Druhá první dáma (TV film)

 

Muž s puškou (TV film)

1978

Cukrárna (TV film)

 

Hejkal (TV film)

 

Pracka v láhvi (TV film)

Seriály
1997

Pražský písničkář

 

Život za písničku (E05)

 

Úspěchy plné ztrát (E04)

 

Vše pro republiku (E03)

  více epizod (2)
1996

Hospoda

 

Schůze (S01E26)

 

Dlužník (S01E25)

 

Bomba (S01E24)

  více epizod (23)
1994

Laskavý divák promine

 

Nesmějte se pavučince (E05)

 

Listy důvěrné (E04)

 

Milejší o celé milování (E03)

  více epizod (2)
 

Uctivá poklona, pane Kohn

 

Abychom zdrávi byli (E05)

 

Vlakem na Vídeň (E04)

1992

Uctivá poklona, pane Kohn

 

Kavárna Daubner (E02)

 

Zázraky u rabína (E01)

1989

O čarovné Laskonce

1985

Synové a dcery Jakuba skláře

 

Jubileum (E13)

 

Nedělní směna (E12)

 

Ochranná značka (E11)

  více epizod (10)
1984

Bambinot

 

Příjemná ztráta (E06)

 

Osudný zločin (E05)

 

Katastrofální omyl (E04)

  více epizod (3)
1980

Čas zakladatelů

 

Předvoj nového života (E03)

 

Hořký ústup (E02)

 

Příliv naděje (E01)

Pořady
1981

Šestý den je sobota

1980

Plavci v pohádce

Krátkometrážní
1997

Bakaláři 1997 (seriál)

1988

Černovláska (TV film)

1985

Perly a růže (TV film)

1980

Už vám není dvacet, paní Bláhová (TV film)

Ovládací panel

Reklama

Reklama