foto

Mackenzie Brooke Smith

  • nar. 6.2.2001 (19 let)
    Florida, USA

Biografie

Mackenzie se narodila na Floridě a od počátku prokazovala zájem a schopnosti bavit a hrát. V útlém věku čtyř let registrujeme její první komerční výstupy v Texasu. O rok později získává za dosažení výborných pracovních výsledků lukrativní nabídku práce v Los Angeles. V roce 2006, se tedy její rodina stěhuje do Kalifornie, kde herecká kariéra Mackenzie začíná na plno.

Mackenzie zdobí obrazovky v reklamách pro McDonalds, Walmart, Toyota a těstoviny Barilla (kde je její dialog dokonce v němčině). Po malých epizodních rolích v různorodých seriálech, roličce v NATIONAL TREASURE: BOOK OF SECRETS a několika krátkých filmech přichází zatím první vrchol této mladičké herečky. V roce 2008 dostáva za úkol ztvárnit postavu Savannah Weaver v sedmi epizodách hitu FOX TV TERMINATOR: THE SARAH CONNOR CHRONICLES a za tuto roli je nominována na cenu Young Artist Awards.

Dále může být viděna ve filmu ČTVERY VÁNOCE, seriálech 'TIL DEATH, ZOUFALÉ MANŽELKY, ŘEKNI, KDO TĚ ZABIL nebo MYŠLENKY ZLOČINCE a reklamách na State Street Global Advisors, Zyrtec, Hanna Andersson, Vera Bradley nebo Disney. Mackenzie je zastoupena prestižní agenturou Ford Modeling.

Lukáš "TooMoneyToo" Urban

Herecká filmografie

Fanoušci tvůrce

tvůrce nemá žádné fanoušky