Re-Play (2009) (pořad)

nudné nudné nudné.. gamepage bylo možná trochu strnulé, ale mělo svoji tvář a nesnažilo se být tak trapné. Proč nikde nechápou co herní pařan vlastně chce?!

Dokonalý smysl (2011)

Komorní drama s nádechem romantiky a místy humoru. V mnoha ohledech depresivní a dekadentní film bohužel nikdy nebude vyčnívat nad ostatními filmy podobného tématu, protože je příliš chladný a neemotivní (pokud pominu okamžikové řádění obou hlavních postav).

Ocelová pěst (2011)

Lehké zklamání, čekal jsem velmi odlehčenou zábavu, která mě neurazí, ale scénář a některé vedlejší příběhové linky byly opravdu zbytečné. Špatné zápasy mé hodnocení srážejí nejvíce, kdyby byly roboti více zajímaví a souboje více barvité, zábava by to byla mnohem větší.

Něco jako komedie (2010)

Něco jako komedie rozhodně není něco jako komedie, tohle je prostě příběh, možná v jádru lehce dramatický, ale v zásadě to je příběh jednoho kluka, který trochu postrádá emoce (ten příběh). Vidět Galifianakise v roli ve které neaplikuje svůj lehce fekální humor je nezvyklé a skoro až nepřirozené. Jedná se o celkem příjemný film, který se špetkou emocí a humoru navíc mohl být jednou z nejlepších komedií roku.

Kůže, kterou nosím (2011)

Začátek filmu - nerozumim a mam rozpačité dojmy, prostředek filmu - začinám chápat a nemohu uvěřit, konec filmu - jsem naprosto konsternován a šokován. V jistém ohledu se jedná o výjimečný film, ale někdo film může chápat pouze jako neemotivní svědectví o psychopatickém chirurgovi. Více emocí a zážitek na dlouhá léta zaručen.

Dopisy pro Julii (2010)

Z poměrně hezké romantické komedie typu Mamma mia! a dalších středomořských rom-komů, se bohužel vyklubala hloupá komedie střihu filmu sester olsenových. Proč proč proč? Ani jedna postava se nechová racionálně, chápu romantika, láska, atd atd.. ale extrém to zase být nemusí.

Grizzly Man (2005)

Tohle není dokument o medvědech, o Aljašce nebo o Treadwellovi. Je to dokument o tom, jak moc můžeš být člověk šiblej. Herzog se nezajímá o činy Treadwella, ale spíš o jeho smrt, což je tady můj hlavní problém. Nemusím poslouchat, jak moc bylo jeho tělo roztrhané, jak při útoky medvěda křičeli a jak ho všichni milujou a vzpomínají. Mnohem lepší vzpominkou, by bylo sledovat jeho činy bez komentáře kohokoli jiného než jeho.

Kung Fu Panda 2 (2011)

Z příjemné a svěží jedničky se přešlo k utahané dvojce, která je přeplácaná a chvílemi nudná. Vtip se takřka vytratil a důraz neni dán na ostatní postavy což je velká škoda.

Vějíř lady Windermerové (2004)

Příjemný film, bohužel ale lehce zapomenutelný. Bez výraznějích emocí a dějových zvratů a řekl bych, že i bez konce.

Návrh (2009)

Další romkom, kterých američané vychrlí desítky ročně. Kdyby nebylo stupidně roztahaného a kýčovitého konce, jednalo by se o jednu z nejlepších komedií poslední doby. Bohužel razítko "hollywood" je tady dost viditelné, takže některé scény, gagy a vtipy Vám přijdou, že jste je už někde viděli. Celkově bez jakýchkoli nápadů, které by vysunuli film z řady. Nechci říkat, že to je škoda, protože tenhle film splnuje všechna kriteria hollywoodske romanticke komedie a já se u ní velmi dobře bavil.