• Thriller

Hráčské doupě (2017)

Sem tam vtipné scény, sem tam to stálo za hovno. A dost mi vadila Amy. Pro mě jeden z horších filmů Ferrella.

Za hranou možností (2018)

Začátek super, pak už to šlo jenom z kopce. Dost nudných pasáží. 2. hvězda za původ.

Peppermint: Anděl pomsty (2018)

Špatně zvolená herečka (nevěřil jsem jí to), nudný, tisíckrát viděný, klišé, nuda, trapas, klišé, nuda, trapas. Hvězda za sem tam povedenou akci/vraždu.

Sinister 2 (2015)

Už mě to nedostalo, jako před 6 lety. Pásky celkem slabota, ve filmu více dětí, což nemusím a příběh už byl celkem taky o hovně. Nevystrašilo, nepřekvapilo. Jediná páska, která měla dobrou atmosféru, byla vražda rodiny v kostele, ale i tak se nejednalo o nic originálního. 35%

Duch ve stroji (2017)

Celkem jsem se divil, jak moc mě to chytlo. Fájn relax. 4* za Scarlett.

Pengabdi Setan (2017)

Po téměř všech stránkách velice kvalitní film, až na tu jedinou a hlavní - Hororovou. Strašení bylo velice laciné a obyčejné a po polovině jsem usnul, takže jsem to musel dokoukat další den. Jediná krvavější scéna byla ta nehoda na motorce a to je prostě málo. Není to krvavý, není to strašidelný, bohužel tady více jak 2* prostě nedám.

Temné hlubiny (2018)

Film Lucas bude asi posledním akčním filmem, který se mi ke konci JCVD kariéry líbil nejvíce. Tohle byl opět krok - dva zpět. Akce hodně špatná, Lundgren vedlejší role. Prostředí ponorky nebylo špatné a nejvíce to asi zachraňovala dvojice hereček, na které se dívalo celkem dobře ... líp než na ty dědky :o)

Hell Fest: Park hrůzy (2018)

Na tohle jsem se dost těšil, ale bohužel je to jen další zklamání. Všechny postavy, kromě té hlavní jsou na facku, Gore téměř  žádné (pouze dvě jakž takž dobré scény). Píchání nožíkem, rly ? O něco (možná) lepší, než ta předešlá mainstream sračka vadí-nevadí. Průměrný Horor pro náctileté.

Temné síly (2018)

Kamenem úrazu, je hlavní hrdinka, na kterou se nedalo absolutně koukat. Teen scifi ptákovina a kdybych neměl skoro 40tky horečky, možná bych ty 2* ani nedal. Hudba celkem Ok, závěr taky ušel. Ale už nikdy víc.