• Romantický

Roboti (2023)

Na komedii moc křečovité, na romanci moc bezzubé a na sci fi takové nedomrlé.

Únos Stelly (2019)

Nejvíc mě zaujalo, že celý film byl pojat výhradně z perspektivy únosců. Žádná policie, žádná snaha o záchranu a žádné další okolí. Kromě toho mě však film ukolébával zejména hereckými výkony, které mi u Stelly a Toma přišly obzvláště slabé.

Vlna veder (2022)

Nemastné, neslané, bezzubé, neuvěřitelné, překombinové, klišoidní. A proč se to jmenovalo Heatwave, ví asi jen pán bůh.

Outback (2019)

Australský outback je čarokrásný, ale nikdy do něj nejezděte nepřipraveni!!!

Srdce na dlani (2022)

Nejvtipnější hlášky ukázány v traileru, takže na film samotný zbývá ta trocha české instantní romantiky. Nejvíc mě asi zaujal malý synek se spoustou zvídavých dotazů.

Ženská na vrcholu (2019) odpad!

Tohle se nedalo. Hrozné hraní, postavy, scénář, romantická zápletka, bio žvásty atd. Motiv (velkého) očekávání a motiv (gigantického) zklamání.

Za vším hledej ženu (2022)

Pro Vagnerovou mám slabost, tak jsem si pustila tohle... a když jsem si uvědomila, že Vašut bude hlavní milovník, měla jsem silné cukání to vypnout. Svoji postavu hrál úplně stejně jako v Románu pro ženy (z roku 2005!!!). A když vám v romantickém filmu pije hlavní muž krev, nějak to drhne. Linie Stankové minimální a šablonovitá. Ta třetí kamarádka, co moderovala, příjemně překvapila. Celkově slabé, ale Vagnerové to opět odpustím :D

Bábovky (2020)

Od Třeštíkové jsem (zatím) nic nečetla, tak nemohu srovnávat. Film z mého pohledu nebyl špatný, jen mi přišlo, že strašně tlačil na pilu - v promluvách postav, v osobních dramatech, v některých klišé, ve zmiňování jistého moučníku... Konec celému filmu podrazil nohy.

Prvok, Šampón, Tečka a Karel (2021)

Lepší než obvyklé české filmy, ale... Viděla jsem kdysi rozhovor s Hartlem, kde mluvil o těch výzvách, co si protagonisti v knížce dávají, a vzhledem k tomu, že jsou ve filmu 3 a jednu jsem znala z toho rozhovoru, tak mě to celkem zklamalo. Čekala jsem jich mnohem víc. Herecké výkony dobré. Nejvtipnější asi pórek. Konec na můj vkus moc cukrkandlový, což bylo ve velkém kontrastu se zbytkem filmu.