Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Horor
  • Komedie
  • Akční
  • Drama
  • Krátkometrážní

Oblíbené herečky (10)

Asami Sugiura

Když jsem někdy před rokem a něco naprosto propadl kouzlu Asami ani ve snu by mě tehdy nenapadlo, že: 1) Uvidím nějaký její film v kině na velkém plátně. 2) Budu mít originální DVD s jejím filmem (a hned třídiskovou kolekci 2 DVD + 0ST CD) a podpisem. 3) Že zhlédnu 95% filmů, které má uvedeny na ČSFD. 4) Že ji uvidím na vlastní oči (extended version - že se mě dotkne a pochválí mi vlasy). 5) Že s ní budu mít společnou fotku. 6) Že s ní udělám rozhovor. Teď to všechno mám. Myslím, že jsem jako její velký fanda asi dosáhl maxima. Protože ať přemýšlím jak přemýšlím, zbývají mi vlastně už jen dvě věci - zahrát si s ní ve filmu a oženit se s ní.

Dina Meyer

Pokud mi seriál Beverly Hills 902 10 někdy něco dal, bylo to právě setkání s Dinou Meyer coby Lucindou. Od té doby na ní nedám dopustit.

Asia Argento

Naprosto přesně to vyjádřil Enšpígl v jeho komentáři k filmu Prázdniny s Violou. Jednoznačné, trefné a naprosto vyčerpávající. K tomu není co dodávat.

Shannyn Sossamon

Krátce a jasně - Shannyn je prostě má srdeční záležitost, bez ohledu na její herecké výkony.

Dominique Swain

Humbertovi v podání Jeremy Ironse jsem se ani na vteřinu nedivil a zcela jsem jeho pocity plně chápal.

Barbora Kosiecová

Já tuhle sympatickou holku prostě miluju. Být mi třináct, její plakát mi visí nad postelí. Dneska by mi to manželka už asi nedovolila.