Blonďatá a blonďatější (2007) odpad!

Ze zvědavosti jestli je to opravdu taková sra..a jsem se na kousek podíval. Vydržel jsem asi tak 20 minut. Je to opravdu sarčka. Je až smutné co někteří "herci" udělají pro prachy.

Zbohatni nebo chcípni (2005)

Celá tahle rapová scéna a modní vlna s ní spojená, kdy 12 letý bílý fracek nosí tričko po kotníky, kalhoty ma u kolen a kšilt na straně a je to drsný white nigga, stejně jako jejich vzory opravdový černí rapeři kteří sice často vzešli řekněme z ne tak zakoného prostředí, ale texty mají na jedno brdo kde se chválí že mají na krku tunový zlatý řetěz, v bance 7 miliard dolarů a v garáži 1200 jaguárů a 1350 poršáku a 1241 maserati jsou mi k smíchu, 50 cent jako komerční hudební sračka to vede, ale překvapivě mi ve filmu nevadil a film je to zajímavý. Jen by mě zajímalo do jaké míry je to pravda.

Srdce v Atlantidě (2001)

Tak ja to tady píše 'tron' film pro ty kteří nostalogicky vzpomínají na časy které byly a už se nikdy nevrátí. Ale je moc příjemné se na takový film podívat, pohladí duši.

Snídaně na Plutu (2005)

Já u toho usnul....možná to mluví za vše. Až to budou někdy opakovat tak tomu dám druhou šanci. Možná.

Batman začíná (2005)

Nemužu hodnotit protože jsem film nebyl schopen dokoukat. Batman je Keaton, batman je Burton. Gotham, alespon ten filmový skončil se smrtí Tučnáka a nikdo na světě mě nepřesvědčí o opaku.

Jump Street 21 (1987) (seriál)

Jo to byli časy kdy tenhle seriál poprvé běžel u nas v TV. Všichni jsme žraly tyhle západní PECKY na které naše diváctvo nebylo připraveno....po tom co odešel Depp seriál nějak vyšuměl, aspon u mě to tak bylo. Každopádně dnes je to skoro nekoukatelné. At žije nostalogie...

Vévodkyně (2008)

Film stojí a padá na dvou hercích. Emocemi se zde nešetří, ale ty emoce mě nechali zcela chladným, stejně jako je Fiennes, který je tady opravdu dokonalá zrůda. Ještě že tahle doba je v propadlišti dějin.

Smallville (2001) (seriál) odpad!

Vyjádřím se na stéjné urovni jakou má seriál: ááááááááááááááááááááááá!!!! slitování a vratte nám Xenu!!! nebo aspon Herkulese, to byli diamanty proti téhle zhovadilosti.

Hvězdná brána (1997) (seriál) odpad!

tak nevím, jsem sám komu to připadá od prvního dílu pořád na jedno brdo? Občas to nechám běžet v TV jako kulisu při jiné činnosti, tenhle seriál nepotřebuje zvlážstní soustředění, a je to prostě absolutně nezábavné, spíš k pousmání. A dokáže i lézt na nervy...

Walker, Texas Ranger (1993) (seriál)

V první sérii se sem tam objevil dobrý díl, ale celkově je to zoufalé. Čekám kdy Čaky sestrojí v seriálu raketoplán 96233351,123331231x překračující rychlost světla a doletí nakopat řitě někomu na Alfa centaury.

Časové pásmo bylo změněno