M1k9

M1k9

Miky 9

okres Ostrava

• 19.9.2011  01:31

Po nadějném třetím díle přichází opět útlum. Jen nevěřícně kroutím hlavou. Z originálního sci-fi se stala ohraná střílečka se zombiemi. Došly nápady? To je zlé. Z Matrixu si Anderson vypůjčil klonování, dále jsem cítil velkou inspiraci z filmu SIlent Hill. Je tu prostě hodně obšlehnutých scének. Herecké obsazení je ubohé. Vizuální stránka je slušná. Takhle ne, sakra! 3/10

• 12.9.2011  20:52

Emocionální gigant. Clint Eastwood to umí dokonale. Musím uznat, že tento kousek má otevřenou cestu mezi filmovou elitu. Vlastně jsem si ten jedinečný styl Eastwooda zamiloval. Škoda těm co se vyhýbají tématice bojových sportů z principu. Tohle by si měli dopřát. Paradoxně je v takovém filmu ukryto více než v jiných. Sám o sobě je to skvělý film. Horší je to v kombinaci s Gran Torinem a dalšími Eastwoodovými filmy. Opakovaný vtip už není (tak skvělým) vtipem. 8.5/10

• 12.9.2011  20:26
    World Trade Center (2006)

Bude se někdo zlobit, když dám odpad? Nemůžu si pomoct, ale ten film je nepovedený vtip. Téma má samo o sobě velkou váhu, ale v tomto případě se bohužel nedočkalo kvalitního zpracování. Těsně před zřícením budovy se tam promenádují jako by se nechumelilo. Divím se, že si rovnou nesedli do křesla a nezapálili doutník. "Všechno bude v pořádku, jsou tu samí profesionálové." Slova jednoho policisty co si odskočil na kávičku z automatu. Nevím jestli zrovna tohle mělo podtrhnout dramatičnost situace, ale vtipné to bylo. A co herci. Cage se mi poslední dobou profiluje jako nezajímavý šašek a pro Michaela Penu to nebyla vhodná role. Opravdu se není čeho chytit. Atmosféra je pochopitelně na bodu 0. Další velký přešlap je pasáž v sutinách. Tady si divák opravdu NEpřijde na své a raději by si měl odskočit. Jsem alergický na filmovou tmu. Zvlášť v takto podprůměrných filmech. A nakonec, nejvíce mi vadí ta délka. Dokážu si představit 70-80 minut, kde by bylo sestříháno to nejlepší. Tento pan režisér na to opravdu nemá. 0/10

• 7.9.2011  13:31

Našlápnutá akce. Vlastně jeden z nejlepších akčních filmů co jsem za poslední dobu viděl. Série F&F se dočkala dalšího kvalitního přírůstku a nakrmila kdejakého teenagera. Základ zůstal, vše ostatní se dočkalo velkého vylepšení. Jen mě štve odklon od závodního okruhu. 8.5/10

• 5.9.2011  12:08
    Drive Angry (2011)

Cítil jsem v tom parodii, ale nikde to není černé na bílém. Když si to vezmu zprava i zleva, tak je to pro mě blábol. Směska amerických tvůrců co se u toho asi hodně bavila. Dokážu si to živě představit. 1.5/10

• 4.9.2011  21:06

Hezká Jenny, ale to je skoro vše co v tomto filmu můžeme vidět. Pokus o komedii, pokus o romantický film. Samozřejmě nevydařený. 1/10

• 27.8.2011  01:08
    Samec (2009)

Předháněná o to kdo je větší kurva. Tohle je ze života, ale fakt! Líbí se mi komentář od uživatele Shit. Cituji: Takže o čem že to bylo? Ashton Kuther tam furt píchá, píchá a píchá a když nepíchá, tak využívá bohatý paničky a je spokojenej, pak je přestane píchat, nikoho nevyužívá a je smutnej a o tom to asi je, akorát nevim jestli z toho mělo vzejít nějaký ponaučení a nebo ne. 2.5/10

• 27.8.2011  01:04
    Sucker Punch (2011)

Hezké xichtíky. Zvláště pak Emily Browning. Z filmového hlediska to je ale střeštěnost. Hodně špatný mix. 0.5/10

• 19.8.2011  21:37

Kupodivu nemám co bych vytkl. Příjemný a poutavý film. Navíc ten sci-fi náboj. 5.5/10

• 19.8.2011  21:31

V rámci žánru výborné. Napínavé a adrenalinové. Na první pohled béčko, avšak celkový dojem je o stupeň výše. Kvalitami dá se říct Extinction konkuruje prvnímu dílu a to už je co říct. 6/10

• 19.8.2011  20:34
    Robin Hood (2010)

Na stejné úrovni s gladiátorem. Opravdu! Robin Hood nezapře svého mistrovského pána režiséra. Russell Crowe odehrál svůj nadstandart, ale přece jenom takhle ho už známe. O překvapení se postarala Cate Blanchett. Zářila jako supernova. Naprosto fantastická role. Podle mě se jedná o jeden z nejlépe zpracovaných historických filmů. Navíc tentokrát to bylo tak trochu netradiční co se týká emocí. Ridley nechtěl Gladiátora 2. 7.5/10

• 19.8.2011  20:10
    Čtyři lvi (2010)

Odpad s vykřičníkem. Hledal jsem čemu se zasmát, ale marně. Ve druhé polovině možná něco, ale je to miš maš. Dialogy jsou příšerné. A pokud musím dát filmu se 73% palec dolů, je to překvapení. 0/10

• 15.8.2011  21:53

Zabšklá Sharni Vinson heh. Oddychovka bez kvalit. 2/10

• 15.8.2011  12:18

2010 je o stupeň lepší. Lépe sestříháno a větší cit pro písničky. Ale i tak je to neskutečný zážitek. Poupravil jsem body. Tahle show se povedla! A ta Rosieee ...>> 8.5/10

• 11.8.2011  22:04

Zážitek. Pastva pro oči v HD. Ach. Jeden WoW okamžik za druhým. 9.5/10

• 11.8.2011  22:00
    Zpověď americké nevěsty (TV film) (2005)

Běžná lovestory podtržená příjemnými herci. Někdy má na to člověk prostě chuť. Chuť vypnout. 0.5/10

• 9.8.2011  18:09
    Life Cycles (2010)

Provedení mluví za vše. Úžasné. 9/10

• 8.8.2011  19:00

Velké zklamání. Slušní herci, ale pokažený film. Za tímto bych udělal velkou tečku a s hanbou bych se někde schoval. Za zmínku stojí snad jen závěrečný béčkový souboj na stadionu. 1.5/10

• 8.8.2011  18:53
    Solomon Kane (2009)

Po dlouhé době to přišlo. Film, který jsem neměl sílu nechat běžet až do konce. Ponuré. Nesmyslné. Nezábavné. Hluché. Nechutní herci. Nechutný děj. Nechutný film. 0/10

• 8.8.2011  18:47

Nádherné dobrodružství s drakem. Ten byl taaak roztomilej. V lecčem mi to připomnělo Avatara. Pro děti to je až moc dobré heh. 8.5/10

• 8.8.2011  18:40
    Lovci draků (2008)

Lovci draků využili momentu překvapení. Jeden z prvních filmů s podobnou tématikou. Teď bych po tom hodil kamenem. 1.5/10

• 8.8.2011  18:35

Podprůměrné až to bolí. Absolutně mimo cíl. Jednoduchý scénář napsatelný za jeden den. Nepřirození herci. Nereálnost. Ptáte se co má druhý díl společného s prvním? Nic. 1/10

• 30.7.2011  22:59

Vždyť to je jako Pán prstenů, slyšel jsem v kině. Tento díl je málo povedený a trpí syndromem "závěrečná bitva". 7/10

• 24.7.2011  00:49

Tak tento díl mě nebavil. Velice podobné jedničce, kterou si už nepamatuju. To není mou slabou pamětí, ale přeplácaným dějem. Krimi nádech mi ve F&F vůbec nesedí. Chci vidět auta a pořádné závody. Hodně špatné, nudil jsem se. 4.5/10

• 24.7.2011  00:40

Velice jednoduchoučká komedie, kterou nezachránil ani Robin Williams. 2/10

• 17.7.2011  01:24
    Všemocný (2011)

Nejprve si dovolím takovou vtipnou poznámku. Právě se cítím všemocný. Nevím čím to je. Zítra se tomu snad zasměju a budu zase mezi vámi. Mimochodem nevím jestli to mám z toho filmu. V něčem je to právě takový film, který nemám rád a Cooper mi do toho zapadá. Nelze však opominout halucinogenní zážitek. Vem si tabletku a změníš názor. 5.5/10

• 10.7.2011  18:14
    Útes smrti (2010)

Otevřené moře s bílým žralokem a fajn herci. Bohužel tvůrci nevymysleli nic nového. 3/10

• 9.7.2011  00:29

Sérii Transformers žeru. I když to je jen směť prvotřídních efektů napěchovaná do neustálé akce, i když základní kostra filmu nedoznala obměny, je zábavné se na to dívat a fandit těm "barevnejm". Dát pět hvězdiček tak plytkému filmu je něco, co nedělám na počkání, ale proč čas od času neodměnit své oblíbence. Vybít zlost si můžu na něčem jiném. Rosie Huntington-Whiteley stojí za to. Vidět Optima Prima jak vykuchá teroristy v robotích tělech stojí za to. 8.5/10

• 7.7.2011  01:28

Probudila mě až lesbická scénka. :) Ale teď vážně, je to skvělý film. Nezasáhl mě naplno, ale musím uznat, že se v něm dá najít spousta věcí. 7.5/10

• 7.7.2011  01:17
    Probuzení (2007)

Velmi nadprůměrný film, kde vše dává smysl. Převrat za převratem a pak rychle konec. Navíc chování postav vystihuje naší dobu. 7/10