Paintball (2009)

Klasická nudná vyvražďovačka, sestávající z nesmyslného pobíhání odnikud nikam a nehezkého úmrtí. Námět nijak nevybočuje z mezí žánru, potěší snad jen poměrně rychlý rozjezd. Největší slabinou filmu jsou herci. S touhle sestavou bych nechtěl ani píchnout kolo, natož se ocitnout v takovéhle situaci. Dá se říct, že s postavama se člověk neměl šanci sžít a většina úmrtí byla až potěšující. Snad s vyjímkou toho černocha, kterej nebyl naprostej dement jako ostatní. Jinak ani scény vraždění za moc nestály s vyjímkou zabití samozvaného vůdce, ale díky kameře z toho divák nic nemá. Celkem spíš podprůměrná vyvražďovačka, která většinu času dost nudí a působí maximálně nevěrohodně. 30 %

Distrikt! (2004)

Hustá komedie s podivnou animací. Nebere si servítky s nikým a ničím a je to vážně sranda. Snad jen na tu animaci si člověk musí chvilku zvykat jinak je to bomba. 75 %

Caveman (1981)

Taková zábavná blbost s neskutečnýma pralidma a ještě šílenějšíma dinosaurama. Triky jsou naprosto "úchvatné" a tak o zábavu není nouze . 75 %

Pád Třetí říše (2004)

Hodně zajímavý pohled na Druhou světovou válku, tak trochu jiný a určitě hodně zajímavý. Excelentní herecké výkony, skvělá hudba a místy opravdu mrazivá atmosféra spolu s trochu jiným úhlem pohledu dělají z filmu opravdovou špičku. Hitler je zde vypodobněn coby chorý a tak trochu zlomený muž, ale kdo by nebyl když se mu jeho megalomanské plány a celá říše hroutí že ? Filmy vyobrazující události Druhé světové války moc nemusím, ale tohle je vyjímka potvrzující pravidlo. 92 %

Zombi Holocaust (1980)

V první fázi filmu jsem si myslel, že jsem si omylem pustil špatný film. Už název odkazoval na zombíky, ale ve filmu se objevovali jen odkazy na kanibaly. Dokonce i po přesunutí na tajemný ostrov se zjevovali jen kanibalové. Na zombíky jsem si musel počkat až do poslední třetiny filmu, bohužel jsem nakonec litoval, že jsem se jich dočkal. Masky zombíku jsou snad nejhorší jaké jsem kdy ve filmu viděl, naprostá tragédie. Když jsem pak zjistil, že poslaouchají na slovo jako pejsek, skoro jsem se smál. Ve filmu stojí za povšimnutí hlavně neskutečně toporné herecké výkony. Většina herců vypadá, že má místo obličeje masku nebo jsou na heroinu, protože jakákoli obličejová mimika jim byla cizí. Tudíž se tvářili stejně ať už pili čaj nebo jim kanibalové požírali střeva zaživa. Dialogy nejsou o moc lepší. Film je zralý na Odpad! Jediné co ho od takového hodnocení zachraňuje je množství gore, které je celkem povedné a druhou hvězdu přidám za solidní hudební doprovod a přiměřenou stopáž. 33 %

Hellraiser IV: Bloodline (1996)

Vcelku nudné cosi, co se nám snaží odkrýt vznik, minulost a zničení kostky. Maximálně ignoruje předchozí díly a v tomhle případě je to jen na škodu. Přeneseme se do budoucnosti, hluboké minulosti, ještě hlubší minulosti, potom zas do součastnosti a nakonec zase do budoucnosti ... A uprostřed toho všeho je jen nic. Z masek zaujal snad jen pes. 15 %

Hellraiser III: Peklo na Zemi (1992)

Po solidní jedničce, skvělé dvojce přichází trojka a s ní i o dost slabší kvalita. Z postav minulých tu máme jen Pinheada, který má rozhodně víc prostoru než v předchozích dílech dohromady, ale tentokrát nepůsobí vůbec démonicky a pekelně, ale spíš jako cucák s hřebíkama v hlavě, který objevil knihu černé magie. Nedá se mu ovšem upřít, že by se nesnažil, o tom není pochyb, ale vlastně kromě akce v "Kotelně" toho tolik nebylo. Za zmínku už stojí snad jen jeho výstup s farářem. Z nových démonů potěšil jen maník s kamerou v hlavě. Bohužel ostatní herci byli spíš na vedlejší koleji a bohužel hlavně kvalitou. Charaktery byli katastrofální a ani příběh nebyl bůhví jak silný. 59 %

Malá Velká Británie v USA (2008) (seriál)

Scénky se přesunuli z Británie do Ameriky, ale na kvalitě se to nijak neprojevilo. Stále si drží svůj úchylný standard ! 85%

Malá Velká Británie (2003) (seriál)

Šílená a naprosto správně drsná úchylárna ! Pro všechny fandy velmi drsného humoru je to jeden z nejlepších seriálů. 85%

Hellraiser II: Svázaný s peklem (1988)

"Já jsem doktor, vizita ! Doporučuju Vám amputaci !" - O velký kus zábavnější než první díl. I když v první půli filmu to tak nevypadalo, stále se vkrádala ta samá nuda jako v jedničce, od druhé poloviny získal film svěží tempo a hned se vše v dobré obrátilo. Za zapamatování stojí rozhodně scény s nástupem doktora a úplně poslední scéna. Zábavnější a svěžejší než jednička, i když se to zprvu nemuselo zdát. 77 %