Fantastická zvířata a kde je najít (2016)

Krásne prepracované fantastické dobrodružstvo, ktoré mi pripomenulo nádych Haryho potera. Jednoducho povedané film pri ktorom človek zabudne na starosti.

Pasažéři (2016)

Pasažierov som si teda krásne užil. Vesmírne divadlo okorenené romantikou a príjemnou Jenifer. Ťažko povedať, ako by sme sa za chovali mi v takejto zložitej situácii. Zobudiť krásku a tajiť jej to alebo sa desiatky rokov viesť sám na lodi. Určite zaujímavá otázka, ale moja odpoveď by bola asi rovnaká ako Chrisova a to zobudiť Jennifer. Vynikajúci námet, ktorý bol veľkolepo natočený. Jednoduchý život dvoch ľudí na vesmírnej lodi, ktorý baví.

Collateral Beauty: Druhá šance (2016)

Silný film, ktorý je plný emócii a smútku. Každý si musí o tomto filme urobiť svoj obraz, ale môj názor je, že tento film pochopia najmä rodičia, ktorí majú svoju maličkú lásku. Vynikajúci výkon Willa a taktiež ostatných. Ťažko povedať, kto tu bol vlastne v hlavnej úlohe, pretože všetky tieto slávne osobnosti, ktoré boli obsadené do deja si boli rovné a mali taktiež aj podobný priestor. Pár vecí doladiť a malo by to u mňa 5*

Kruhy (2017)

Hneď na začiatok poviem, že na prvý kruh z 2002 sa to nechytá. Pár scén trošilinku desivých a to tak všetko. Nato, že robili re-make po 15 rokoch, tak si mohli dať naozaj viac záležať. Dúfam, že druhá časť bude lepšia a kvalitnejšia. Musím povedať, že to bolo trošku sklamanie.

Sully: Zázrak na řece Hudson (2016)

Jednoduché, hrdinské, áno toto sa dá povedať na tento podarený kúsok Clinta Eastwooda. Sully je naozaj hrdina letectva, takto pristáť s lietadlom je naozaj ojedinelí kúsok, ktorý už nespraví asi nikto. Naozaj pri tomto filme si uvedomíte, že stačia len sekundy na to správne rozhodnutie.

Frajeři ve Vegas (2013)

Nemôžem si pomôcť, ale je to haluz a to hlavne preto, že mi to pripomína moju partiu kamarátov akurát o dosť rokov mladšiu.

Sebevražedný oddíl (2016)

Ja som si na tomto filme užíval najviac Margot Robbie, tá bola proste úžasná, psychicky narušená a jedinečná. Zbytočná postava bol trošku Ben Afleck, ten tam na tie dve minúty vôbec nemusel byť. Poslednú vec čo by som vytkol tejto zábavke, bolo len to, že postavy mali nechať viac vyniknúť.

Krotitelé duchů (2016)

Bože mňa to fakt nebavilo. Zo staršími krotiteľmi sa to nedá zrovnať. Pre mňa osobne použité a natočené zúfalstvo, ktoré ma ničím nepútalo. Navyše použiť do filmy tzv. funny dialógy a scény s vracaním to je fakt o ničom a v tejto dobe to už moc nefunguje. Ja osobne by som to pustil jedine ak by deťom nech sa zabavia na casperoch či ako nazvať tých duchov. Na záver chcem len dodať, že CH. Hemsworth si toto fakt nezaslúžil.

Kickboxer: Vengeance (2016)

Pokus o remake, ktorý nie až tak úplne vyšiel. Kickboxer z 1989 bol jednoducho lepší a to už dejovo i akčne. Film je bez akčného grádu, postavy hrajú ale moc nepútajú.