Kameňák (2003)

Přiznám se, že jsem to celé ještě neviděl. Několikrát, co to dávali na TV Nova, jsem shlédl třeba 10-15 minut (někdy méně, když tam vlítla reklama), ale přes hodinu mi tato věc sebrala (i když mi to možná splívá s II a III). Sice netuším o čem děj vlastně je, ale obrázek jsem si stačil udělat. Pan Troška má asi jinou představu než já o slově humor a nebo mu jde opravdu jen o prachy, protože o kasovním úspěchu Kameňáku nepochybuji. Pane Troško, už jsem se definitivně smířil s tím, že film, kde figuruje vaše jméno bude stát za hovno. A slibuji, že na váš film do kina nikdy nepůjdu.

Ukradené Vánoce (1993)

To samé co u Nevěsty. Mám prostě problém zaplout do Burtonova posmrtného blázince na víc jak 20 minut. Jinak Jack je sympaťák.

Divoká banda (1969)

Nemohu si pomoci, ale Pat Garrett a Billy the Kid se mi líbil mnohem víc. Tím, ale nechci říct, že se nejedná o dobrý western. Bohužel jen dobrý je po mém očekávání málo. Jinýmy slovy nechytlo mě to za koule, ačkoliv Peckinpahův styl i westerny jako takové miluju. Možná můj komentář vyzní jinak, ale ztotožnuji se přesně s tím, co píše kleopatra

3:10 Vlak do Yumy (2007)

Někdo tu psal, že se westernů točí málo a proto bude přísnější. Já přimhouřím oko právě proto, že se jich točí málo a za každý dobrý western jsem vděčnej. A vlastně co bych mhouřil, ten závěr mi nevadil.

Zombies (2006)

Možná se tohoto hororu tak rychle zbavovat nebudu, protože se u něj dost kvalitně usíná. Pro mě je to na jeden zátah v podstatě nekoukatelné. Stilnox a Zolpidem maji nového konkurenta - Zombies!

Texaský masakr motorovou pilou: Počátek (2006)

Když už se za každou cenu musí děj odehrávat nějákých skoro 40 let zpátky, proč aspoň neudělají pořádné kostýmy, bobry a všechno, co k tomu patří?! Asi věděli, že hipíkům by nefandil už vůbec nikdo. Další věc, že jsem alergickej (nejen) na horory, kde jsou hrdinové parta modýlků a modelek. K mé radosti to alespoň dost schytávali, i když místy byl všechen ten kentus až zbytečný. R. Lee Ermey byl největším plusem. 50%

Gigant Shaolinu (1980)

Der Shaolin Gigant je fakt pecka. Tedy myslím tím tu starou VHS verzi, kde přes sebe běží dvě zvukové stopy. Jedna německá, ta jede potichu a druhá česky, dabovaná asi u někoho doma v koupelně. Němci si s délkou filmu poradili pěkně po svém a to se mi líbí. ENDE

Zabiják bez tváře (2006) odpad!

Naprostá špička ledovce filmových nebo ještě spíše televizních hoven. Je jen otázka času kdy se tenhle "skvost" dostane na přední místa žebříčku nehorších filmů (rozhodně by si to zasloužil). Již originální název připomíná replikanta z Červeného Trpaslíka. A efekty a bitky jsou zde podobné, s tím rozdílem, že tady je vše myšleno naprosto vážně. Možná to je pouze nějáký podřadný eroťák nebo péčko, někdo to prostřihal a celé je to pouze vtip. Odpad! dávám fakt jen zřídka, ale tohle si odpad zaslouži úplně po všech stránkách. Regulérně je to asi nejhorší věc, co jsem kdy viděl.

Buď v klidu (2005)

Pokud máte chuť vidět mraky celebrit ve vedlejších rolích, spíš doporučuji Jay a mlčenlivý Bob vrací úder, ale jinak celkem slušná oddychovka. Jsem dost mimo co se týče MTV a současných zpěváků, takže spoustu ksichtů jsem asi ani nepoznal. The Rock jako buzna a dement si u mě strašně šplhnul. Jako fandu Prison Breaku mě ale jednoznačně nejvíc zaujmul Paul Adelstein.