Spice World (1997)

Holkám to sekne, to se musí nechat. Pěkně nám křepčí, trapčí, piští i kvičí, ale sakra, kdo to má vydržet?

Herkules v New Yorku (1970)

Arnie se hlásí o své místo na slunci. Škoda, že v díle, které jeho kariéru mohlo utnout hned v rozpuku. A nikdo by se nemohl divit.

Ruská ruleta (1994) (pořad)

Nápad za milión, ve kterém prvních pár dílů trio Lábus - Kaiser - Eben excelovalo improvizačním gejzírem skvělých scének a gagů. Bohužel s přibývajícími díly se měnilo jak zaměření humoru až k vyloženě trapnému, tak jim došli i nápady... Ať již tak či onak zvrhlo se to v trapnou záležitost. Ovšem první díly nebo BEST OF výběry jsou geniální - to zase ano.

Slunce, seno, erotika (1991)

Peklo již zná svou přesnou adresu: Hoštice. Nejhorší díl trilogie. Trošku od nejnižšího hodnocení zachraňuje pouze, že v době krátce po revoluci točili ostatní ještě větší kraviny na n-tou.

Divoké sny Maxipsa Fíka (1983) (seriál)

Hlasová exhibice páně Josefa Dvořáka... Jak původní série, tak tato jsou paradoxně lepší v audioformě než-li jako animované večerníčky.

Duel (1971) (TV film)

Režijně dokonalé, to se musí Stevenovi nechat, ale nějak zapomněl na to, že film by měl také bavit po celou stopáž a ne se po půlhodině opakovat jak zaseklá gramodeska stále dokola.

Případ Pelikán (1993)

Rutině zfilmovaný rutinní thiller z (rutinního) pera rutinéra Johna Grishama.

Rudé horko (1988)

Já být v sauna. Já jít na západ. Na západ jiná ideología. Ta je zlá. Má dobrá. Kolega mé maličkost přidělený zlý. Já rozdat několik facka. Kolega mě přidělený není tak zlý. Já řídila autobus. Já dostala hodinky. Kolega mě přidělený není vůbec zlý. On dobrá člověk jako já. Já teď už musela letět domů. Já účastnit se dobráho rjudého filma, to dobrý zápis do má filmografía. Já spokojenost sama být.

Shrek 2 (2004)

Druhý Shrek je klasické pokračování. Vše co minule fungovalo je zde přítomno ve větší míře. U jiných děl mi to bytostně vadí, ale u Shreka to paradoxně oceňuji. Asi pro ten Kocourův kukuč nebo pro tu mou namoženou bránici po každé projekci.