Limit (2010)

Francouzská odlehčená krimoška alá TV film, nic víc, slabota a předvídatelno. Tři za žánr nic víc...Jen mě tak napadá, proč se filmy alespoň takovéhle laťky netočí u nás...

Hugo a jeho velký objev (2011)

Hugo je film, který mě pohladil po duši, je laskavý, příjemný, jiný, vzpomínkový, barevný, pestrý, kouzelný, iluzorní, plný fantazie, hravý, s dobrým koncem. Ukazuje také možné definice filmu a jeho smysl, jako například, že: - film zachytí okamžiky, puštěním filmu si je připomenete a je jedno že je to po 10, 20, či 80 letech! Film má své kouzlo, film je vypravěč, který vám vypráví nějaký příběh, nějakou iluzi, sen... autora. Filmem uděláte poctu někomu, třeba minulým autorům, filmařům, zajímavým lidem, kteří vás během života inspirovali. Díky filmu se na vás nezapomene. To samé udělal Martin Scorsese a tímto nejen že složil poctu jiným ale i sám sobě! Ben Kingsley - luxusní výkon, dětské role - skvělé a výbornej byl i Borat ;-) Jsem nadšen a rozhodně jsem jej neviděl naposledy! P.S.: Raketa v oku měsíce - dobré logo

Hranaři (2011)

kšeft za všechny prachy! Natěšen na pana Třísku - velký kulový! Půlminuta jeslti to vůbec byla v závěru a ty 3x2 vteřiny - to má být Tříska? Část věcí co zazněla je pravda - zakázky a kamery! Ale to je tak asi vše. Brožové jsem nevěřil ani dobrý den, Dejdar s chraplákem co chlastá a golfuje :-), Rašilov - co tam vlastně měl za roli? Lobisti - ví vůbec kdo s kým co a co kdo dělal? Přitažené za vlas! Velký nic, pseudoodkaz na léto 1990

Love (2011)

Veronika nakonec přišla. Život není počítačová gameska. A opravdu nevím jak se zapaluje brko bez zapalovače na střeše jen ve spoďárech. Předvídatelný film s rádoby morálním vyústěním a podtextem, tak bacha mladá generace! :-) Některé postavičky a jejich osudy byly vážně absurdní.

Muži v naději (2011)

Sexy Vica Kerekes a sexy Petra Hřebíčková, ty dvě dělají z filmu aspoň pro mužskou část koukatelný element, když už Macháček hraje troubu. Proč poslední dobou v českých filmech hraje Polívka nějakého bonvivána, který je úplně happy a má vše na háku?

Prci, prci, prcičky: Školní sraz (2012)

Pohoda, deja-vu, film na léto, pohádkové zpracování klasického srazu, taky bych takový sraz chtěl zažít. Stifler zmoudřel. Sranda a život. P.S.: Předchozí díly vyjma jedničky jsem neviděl a myslím, že tím je to tak dobré pro mě! ;-) Potěšila MCBP dvojka :-)

Čokoláda (2000)

Chci aby za mnou dojela tajemná, přátelská a pomáhající Vianne, chci být jejím Johnnym ;-) Krásný příběh s hezkým koncem, sladká pohádka.

Město andělů (1998)

NIcolas i Meg v parádní formě, zajímavý nápad, děj, smutný příběh, kdo prožil - chápe! Třeba máme každej nějakého Setha... kdo ví, jedno vím jistě jednou to buď potvrdím nebo vyvrátím, ale už nikdy nikomu nepovím...

Vendeta (2011)

1) Nerozumím vysokému hodnocení 2) Výborný námět ale promarněnost! 3) Spousta nelogických momentů a otázek, které z toho plynou... Např. Co se stalo s Taclíkem a Chmelou? 4) Nikdo nikoho nehledá i když je vyhlášeno, že by je po určité době měli hledat... Zmizelé auto, schované prachy atd atd... Vetchý je v roli fajn, drží to... Docela ploché... A vůbec se nedivím, že vzal spravedlnost do svých rukou, protože za takovej hrůznej čin aby byť mladší 15 let nebyli nikterak trestáni, je trestuhodné!!!

Dylan Moran: Yeah, Yeah (2011)

Nekompromisní, pravdivé, bez tabu! plné životních střípků...vyzrálé a dospělé...Dylan rozřízne jakýkoliv dortík a s chutí se do něj zakousne. Výtečné, možná nejlepší ze všech dosavadních... Smajlíky na jazyku, velmi výstižné a aktuální.