Alvin a Chipmunkové (2007)

Jedna hvězdička za tu asi jedinou písničku, která za to stála.

Crossroads (2002)

Joo, to si Britney ještě mohla hrát na nezkaženého andílka.

Kocour v botách (2011)

Do kina jsem vstupovala bez sebevětších očekávání, pouze s myšlenkou, že to bude další pokračování Shreka, jen s jiným hlavním hrdinou. Moc daleko od pravdy jsem nebyla. Ale těch pár dobrých hlášek mu nemůžu upřít.

V jako Vendeta (2005)

Přiznám se, že komiksovou předlohu neznám. Tento film ve mě zanechal velmi rozporuplné pocity. Na jednu stranu první polovina filmu plyne hodně pomalu, bez náznaku větší akce nebo atmosféry. Na druhou stranu některé scény na mě zapůsobily natolik, že na ně nemůžu přestat myslet. V a jeho charisma mě asi dostalo.

Můj soused zabiják (2000)

Kdo by řekl, že když spojíte Bruce Willise s Matthewem Perrym, že vznikne takhle komická dvojice. Komedie jak se sluší a patří.

Mizerové II (2003)

Říkejte si co chcete, ale mně se tenhle díl líbí ještě víc než ten minulý. Kluci spolu vtípkují o sto šest a nechybí ani dostatek skvělých akčních scén. Já jsem naprosto spokojená.

Pařba v Bangkoku (2011)

Je to postavené na naprosto stejném schématu jako první díl. Některé scény jsou jako přes kopírák. Ale proč taky měnit něco, co tak skvěle funguje.

Toy Story 2: Příběh hraček (1999)

První díl se mi líbil o kousek víc. Pociťovala jsem z něj mnohem víc emocí. Ale i tak je to král mezi animákama.

Gran Torino (2008)

Jak jen to pan Eastwood dělá, že i když je to sebevíc prvoplánové, tak ze mě ty slzy vydojí a mně v tu chvíli ani nedojde, jak prvoplánové to vlastně je.