Smlouva s ďáblem (2000)

Ten příběh je vlastně celkem zajímavý. První půlka je i celkem zábavná, ale jak se říká "opakovaný vtip není vtipem", a tak v druhé půlce celkem ztrácí na šťávě a závěr stojí už naprosto za nic. Možná, kdyby do hlavní role postavili nějakého "pořádného chlapa", mohlo to dopadnout jinak, takhle je to jen za 3*.

Moje super úžasné šestnáctiny (2005) (seriál)

Rozmazlení, zhýčkaní američtí teenageři slaví jejich "sweet sixteen". Jeden předhání druhého, který z nich bude mít větší party, lepšího hosta, lepší šaty, kdo dostane dražší auto. Co na tom, že to stojí víc než roční plat normálního člověka, papínek jim to přeci zaplatí. Jediný pocit, který z tohoto pořadu mám je chuť těm spratkům pořádně nafackovat.

Lupiči paní domácí (2004)

Tom Hanks v úplně jiné roli, než jsem zvyklá. A hle, ono to není vůbec špatné. Coeni to prostě umí rozbalit.

Záhada Blair Witch 2 (2000)

Chtěla jsem se bát. Vážně jsem chtěla. U jedničky jsem zalézala strachy pod peřinu. Jsem pořádný strašpytel, ale u tohohle se prostě bát nedalo. Žádná atmosféra. To, co mělo být strašidelné mi přislo spíš k smíchu. Hluboko, super extra hodně hluboko za prvním dílem.

Neuvěřitelná cesta (1993)

Těm třem snad musí fandit úplně každý. Shadow a jeho ochranitelství, Chance a jeho rozpustilost, Sassy a její zhýčkanost. Dokonalá trojice na dokonalé cestě za dobrodružstvím, která je plná zábavy a milých dialogů.

Shrek Třetí (2007)

Po skvělém prvním díle a ještě o kousek lepším druhém díle jsem čekala, že by Shrek mohl dál gradovat. Nestalo se. Tento díl postrádá téměř veškerou lehkost Shreků předcházejících. Příběh mi přišel celkem dost nudný a i oslík ztratil svou hláškovací formu.

Space Jam (1996)

Kam se hrabe na králíka Rodgera. Kreslená část a hlavně Bugs jsou fajn, ale ta hraná část mě vážně nebere.

Tři veteráni (1983)

Pohádky Jana Wericha nikdy nezklamou. Skvělí herci, skvělý scénář, skvělá pohádka. "Takhle se mává, takhle se bije."

Van Helsing (2004)

Naprosto hloupé dialogy a předvídatelné scény. Tuhle tragédii nezachrání ani krásná Kate Beckinsale.