Záhada Blair Witch (1999)

Dlouhou dobu jsem se odhodlávala se na něj podívat. Bojím se všeho a pořád a horory nejsou nic pro mě. A tenhle horor strčí všechny ostatní s přehledem do kapsy. Žádná vyvražďovačka, skoro žádná krev, ale atmosféra, že mi běhá mráz po zádech ještě teď. Nikdy už nechci do lesa!

Osudový dotek (2004)

Prvních třicet minut jsem skoro ani nedýchala. Jenže potom film většinu ze své atmosféry ztratil. Ale ta vracení se zpátky jsou občas vážně poutavá.

Minority Report (2002)

Příběh o tom, že dokonalý systém nemusí být vždy dokonalý.

Čistá duše (2001)

Russel Crowe nesoucí úděl génia. I když od oscarového filmu jsem ale čekala o malinko víc. Hlavně ve formě vyprvávění.

Pravidla moštárny (1999)

Ta věta v traileru tento film naprosto vystihuje: "Příběh o tom, jak daleko musíme cestovat, abychom našli místo, kam patříme." Ano, rozbrečela jsem se už po půl hodině filmu a na konci jsem kolem sebe měla už kaluž slz, ale tohle musí dojmout snad úplně každého.

Králova řeč (2010)

Tomuhle příběhu se prostě nedá odolat. V době, kdy se svět chystal na jednu z nejtěžších částí svých dějin, Jiří VI. se snažil povzbudit národ a překonat sám sebe. Skvělý král Colin Frith a ještě lepší učitel Geoffrey Rush se postarali o film, kterému jsem toho Oscara vážně přála.

Sedm (1995)

Nemám ráda filmy založené pouze na vraždění, ale tohle vyvražďování s náboženskými motivy je neuvěřitelně poutavé. Brad Pitt mi tam moc neseděl, Morgan ho převálcoval na plné čáře, z některých těch mrtvol mě vážně přešla chuť k jídlu. Ale stejně nemůžu dát plný počet. Ten závěr byl na můj vkus hrozně průhledný a očekávaný. Od filmu, který mě celou stopáž držel takto v napětí jsem čekala poněkud zajímavější vygradování, než jakého se mi nakonec dostalo.

Muž v ohni (2004)

První polovina je skvělá. Rozbrečela jsem se málem už po hodině filmu. Potom přišlo naplňování pomsty a já začínala být zklamaná. Ale pak přišel ten závěr!! ... Ale Tonyho bratr je pro mě lepším režisérem.

Jak se to dělá (1999) (seriál)

Mám ráda Discovery. Poučné věci ve velmi zábavné podobě. A tenhle seriál není výjimkou. Občas vážně nechápu, že ty věci vážně takhle vznikají. Třeba žvýkačky nebo příbory. Jsem zvědavá, co přijde příště.

Gilmorova děvčata (2000) (seriál)

Ze začátku jsem je nesnášela a jejich humor se mi vůbec nelíbil. Postupem času se můj postoj k nim hodně změnil. Lorelai mi přirostla k srdci a jejím vtipům se už i směju.