Příběh rytíře (2001)

Do Heatha Ledgera se musela zamilovat snad každá holka. Mně se z něj podlamovala kolena.

Hele vole, kde mám káru? (2000)

Neuvěřitelná blbost. Ale je to jedna z těch neskutečných blbostí, u kterých se vážně ráda zasměju. Žádné vážné téma, jen hledání převaděče spojitosti. "Zoltán, Zoltán"

Věřte nevěřte (1997) (seriál)

Jojo, ta klidná nedělní odpoledne s Primou před deseti lety..

Ray (2004)

Hudba Raye Charlese mi nic neříká, proto jsem od tohoto filmu moc nečekala. Ale Jamie Foxx byl tak úžasný, že jsem celé dvě a půl hodiny jen seděla a užívala si jeho herecký koncert. Jednoduše nádhera.

Falešná hra s králíkem Rogerem (1988)

Obdivuji Boba Hoskinse. Ani malinko na něm nebylo poznat, že hraje "do prázdna". Vypadalo to, jako by tam ty kreslené postavičky byly s ním a ne, že byly až později přidány. Skvělý příběh, skvělý králík a skvělé efekty.

Doodlebug (1997)

Nolan ty závěry prostě umí. I Ve dvouminutovém filmu dokáže překvapit.

Na vlásku (2010)

Klasická Disneyovka. Hudební čísla a roztomilá zvířátka. Je to milá pohádka, ale nečekejte víc, než pár opravdu vyvedených hlášek a gagů.

Nekonečný příběh (1984)

Tohle je prostě nádhera. Nejkouzelnější fantasy, které kdy vzniklo. Na to, v jaké době vzniklo naprosto úžasné triky i výprava. K tomu ten krásný scénář a skvělá hudba. A tohle všechno neříkám jen kvůli těm vzpomínkám. I teď po letech, i když už dávno nejsem malá holka, která si přála mít taky to semínko písku v ruce a nekonečné množství přání, příběh Atreyue mě stále chytá za srdce se stejnou naléhavostí jako tenkrát.... "Ty to pořád nechápeš, Fantazie nemá žádné hranice, tvoří ji lidské sny a naděje. Proč ale Fantazie umírá? Protože lidé ztrácejí své naděje, zapomínají na své sny. A proto je Nicota stále silnější. A já se tomu snažím pomáhat. Protože lidem bez nadějí a snů se lépe vládne."

Pýcha a předsudek (2005)

Své hodnocení bych shrnula do jedné věty - Dvě hodiny jsem čekala na polibek.