Resident Evil (2002)

Klasický akční film, kde příběh neexistuje. Zombie, zombie, zombie. Po několika minutách film začne nudit. Přesto některé scénky jsou tak debilní, že jsou vlastně zábavné. V dobrém psychickém rozpoložení jsem to dokázal dokoukat a s chutí se podíval na pokračování. * *

Okresní přebor (2010) (seriál)

Excelentní díly, kde jsem se téměř válel po podlaze smíchy se střídaly s díly nudnými. Snad první český seriál, o kterém se dá solidně i povídat. Velmi milé české překvapení a Jarda Kužel je třešnička na dortu.

Iron Man 2 (2010)

Důsotojné pokračování prvního dílu. Herecké obsazení se mi ve srovnání s prvním dílem líbilo mnohem více. Přesto oba díly působí velice vyrovnaně. Opět * * *.

Iron Man (2008)

Nelíbí se mi komiksová předloha. Přesto film na mě zapůsobil solidním dojmem. Neoddiskutavatelně charismatický Robert Downey Jr. film posunul mnohem dál, než dosahoval samotný potenciál filmu. Film mě nenudil, přesto u mě nepropukla žádná emoce. Film by si určitě zasloužil alespoň pár hlášek. Dialogy mi přišly slabé. S přihlédnutím ke Gwyneth Paltrow dávám * * *.

Ctihodný občan (2009)

Sympatické duo Butler a Foxx. Velmi jednoduchý a přitom skvělý příběh. Skvělý byl však jen do jistého okamžiku. Dokonalý příklad jak se dá zahodit 5 - ti hvězdičkový potenciál. Všechno bylo super. Potom ale přišel neuvěřitelně debilní konec. Měl jsem sto chutí hodnocení snížit ještě mnohem víc. Skvěle plynoucí film pohřben během okamžiku.

Vyjednavač (1998)

Velmi průměrný thriler. Slabý děj. Akce zde však nechyběla. Perfektní Jackson / Spacey / Morse. Myslím si, že tohle si zasloužilo na některých místech kvalitnější dialogy. Každopádně místy jsem se bavil * *.

Delta fór (2007) odpad!

Nejprve je potřeba udělat si přehled o významech pojmů ,,VTIPNÝ" a ,,TRAPNÝ". Pojem ,, vtipný " se v tomto filmu použít nedá. Jedna trapná scénka se snaží trumfnout druhou trapnou scénku. A to se stále opakuje po celou dobu trvání. Film o nulovém potenciálu. Nuda, trapas, nuda a zase trapas. Zmínku si v tomto filmu zaslouží snad pouze záporák Danny Trejo, ale ani ten neměl potenciál tenhle nikam nemířící nesmysl kamkoli nasměrovat. Odpad se třemi vykřičníky ! ! !

Zataženo, občas trakaře (2009)

Nápad s padajícím jídlem mi přišel orginální. Jak už zde bylo několikrát zmíněno, tak film se snaží parodovat katastrofické filmy. Parodie by ovšem měla být vtipná nebo se pletu? Film má mnoho hluchých míst, jeho stopáž mi přišla zbytečně moc dlouhá. Teta animace se mi docela líbila, méně se mi už líbil strýc humor. Děj, jak už to u animáků bývá, snadno předpovídatelný. Přesto jsem si zde našel pár pěkných úseků. Zasmál jsem se asi 2x. Možná taky proto dávám * * .

Kick-Ass (2010)

Blbost. Tímhlé krátkým slovem se dá slušně vystihnout tato , téměř dvouhodinová, ,,komedie" ( Pozor, zde je potřeba opravdu zdůraznit úvozovky ). Po celou dobu mě film nechal emočně chladným. Ano, přiznávám. 1x jsem se zasmál, 1x za dvě hodiny. Opravdu tohle měla být komedie? Pokud vznikne něco tak blbého, tak tady to nezachrání ani sympatičtí herci. Uděluji * za, v některých pasážích, kvalitně zvolenou hudbu. Na tento film jsem se velmi těšil, o to více je zklamání intenzivnější. EDIT: Po dalším zhlédnutím, kdy jsem byl asi rapidně lépe naladěn jsem se i celkem pobavil. Zvyšuji hodnocení.

Rec 2 (2009) odpad!

Po fatálně blbém prvním dílu jsem si řekl, že druhý díl nemůže být horší. Spletl jsem se. Stupidita prvního dílu nabrala ještě větších rozměrů. Horor? V žádném případě. Tento film má blíže ke komedii, i kdyby jen proto, že v situacích, kde jde o holý život, tak je první a jediné co postavy zajímá kamera. Primárně vše zdokumentovat. Sekundárně se zachránit. Při té příležitosti, taky naní na škodu si za pomocí směšného křížku pokecat s ďáblem. (Režisér, dá - li se tak osoba zodpovědná za tento nesmysl nazvat, zřejmě hledal inspiraci ve vymítači ďábla.) Pevně doufám, že se nedočkáme trilogie. Těžko říct, kde by se tahle sračička ze Španělska mohla až zastavit.

Časové pásmo bylo změněno