Princ z Persie: Písky času (2010)

Perfektní pohádka na dobrou noc. Výborné ústřední duo Gyllenhaal + Arterton. Excelentně propracované prostředí a efekty. Dechberoucí parkour napříč Persií. Primitivní, leč velmi rozsáhlá dějová linie. To celé doprovázené kolosální hudbou. Nenudil jsem se ani vteřinku. A tento fakt mi stačí abych s čistým svědomím udělil lepší * * * *.

Matrix hunter (2004) odpad!

Představte si hovno.... Ne, nebudu pokračovat v hodnocení. Tenhle ,,film" NELZE ohodnotit bez použití ani s použitím vulgarit, protože jich náš rodný jazyk doposud nemá dostatek. Kdyby vás můj názor přesto zajímal, tak vám stručně povím, že něco tak neuvěřitelně debilního jsem neviděl roky. S nadsázkou můžu říct, že tohle bylo nejpromrhanějších 103 minut mého života. Asi je budu chtít od tvůrců zaplatit.

2012 (2009)

Tento film by měl být označován pouze jako komedie, popřípadně komedie s katastrofickým nádechem. Roland Emmerich to nikterak nedramatizoval a udělal si z potenciálního konce světa pořádnou prdel. V popředí je jedna typicky americká rodinka. V pozadí se vyskytuje typicky americké bortící se město asi 10 cm za vaší poslední končetinou. Je úchvatné, jak se člověk rychle naučí ovládat letadlo a nedělá mu ani sebemenší problém s ním manévrovat mezi padajícími budovami. Pokud by tohle všechno bylo myšleno vážně, neváhám, a okamžitě udělím odpad. Ale vzhledem k tomu, že v ,, nervy drásajících " situacích vám auto nahodí septik, nebo ve vykřičené situaci potřebujete rychle nastartovat auto, které se startuje hlasem v naprostém tichu, tak si troufnu tvrdit, že tohle celé dílo je myšleno s obrovským nadhledem. Poměrně dlouhá stopáž mi utekla velmi rychle. John Cusack byl pro svoji roli jako stvořený, režiserův záměr pochopil a film posunul mnohem výš. Tento film prostě považuji za komedii, a proto místo odpadu dám * * *.

Bojovník (1997)

Já vám nevím, nějak mě to emočně minulo. Jediná emoce kterou jsem prožíval byla bohužel nuda. Příběh byl příšerně zdlouhavý. Hudba mi zde neseděla. Johny Depp je fantastický herec, bohužel horší režisér. Když nepočítám Deppa a Branda, tak se mi ostatní herecké výkony taky nelíbily. Dávám * za obdiv vůči Johny Deppovi. Film samotný byl příšerný.

Resident Evil: Zánik (2007)

Jednoznačné zklamání. Telekineze do filmu tohoto typu prostě nepatří! Nicméně akce zde byla. A o to jde v akčním filmu především.

Twilight sága: Zatmění (2010)

Mám strach o duševní zdraví fanynek tohohle meganesmyslu. Avšak David Slade mi přijde jako dobrá volba. Tento díl byl z celé ságy ten nejlepší ( nehledejte v tom nějaký úspěch ). Akční scénka na konci byla dokonce koukatelná, když však stanovím průměr s idiotskými dialogy, které celou ságu provází, tak nemohu dát více než *. Považuji to za obrovský úspěch. Konečně se našla v celé sáze pasáž (krátká) , která se mi dokonce líbila.

Twilight sága: Nový měsíc (2009) odpad!

Ať žije deprese!!!! Ještě stupidnější pokračování vele stupidního prvního dílu. Nejsmutnější na tom celém je, že to autoři myslí zcela vážně. Přijde vám první díl extrémně debilní? To jste asi neviděli druhý!!! Nemá smysl sem vypisovat všechny negativní dojmy. To celé dohromady, byl jeden extrémně velký negativní zážitek!

Stmívání (2008) odpad!

,,Girls only" Toto slovní spojení by mělo býti neodmyslitelnou součástí filmu. Kampak se asi poděla všechna pravidla upírů? Upír, jakožto tvor noční, se nesmí vystavovat slunečnímu záření, jinak se rozprskne. V tomhle ,,filmu", ale vlivem slunečního záření začně prapodivně svítit či zářit. Tihle moderní upíři, dají - li se tak tito prapodivní tvorové nazvat, mi hrozně lezli na nervy. Ještě více mi však vadily rádoby romantické scénky alá Stewart & Pattinson. Tento film je vyhlášení války mladé EMO generaci, aneb žiletku do ruky. Přesto se ze zvědavosti podívám na pokračování. Zajímá mě, jak chtějí tvůrci uvařit ,, něco " z ničeho.

Butch Cassidy a Sundance Kid (1969)

Za celým úspěchem tohoto filmu stojí dvě věci. 1) Prvotřídní herecký výkon dvojice Newman & Redford 2) Nezapomenutelný závěr. Hudba byla poslouchatelná, ale nevím zda v sluncem prozářeném dni jsou vhodná slova ,,raindrops keep falling on my head". Děj byl zdlouhavý, nikoli však nudný (Newman & Redford). Přesto tento film nijak závratně nevyčnívá nad průměrem. Ano tento film pochází z roku 1969 a na svoji dobu působí velmi moderně. Dnes však najdeme opravdu mnoho lepších filmů. Nemůžu dát více než * * *.

Resident Evil: Afterlife (2010)

Přišlo mi, že tvůrci se více zaměřil na 3D efekty, než na film samotný. Jednoznačně, nepočítám - li stejnojmenou animovanou verzi japonských tvůrců, NEJHORŠÍ díl celé série. A ptáte se proč dávám jednu hvězdičku místo odpadu? Dávám ji za odvahu tvůrců, kteří se i po tomto propadáku rozhodli, že tenhle zombie nesmysl hodlá pokračovat.