Z archivu Sherlocka Holmese - Námořní smlouva (1984) (epizoda)

U tak nudného názvu mě překvapil atmosférický začátek. Případ jako takový určitě není špatný, nebo nudný, přesto se mi první dva líbili o něco víc. 3,5*

Z archivu Sherlocka Holmese - Skandál v Čechách (1984) (epizoda)

Nevšimla jsem si, že je to seriál, tak mě délka epizody dost překvapila. Nicméně dost možná tu i délka hraje prim, divák se nestihne nudit. Za mě velmi příjemné překvapení.

Lepší teď než nikdy (2014)

Pokud máte rádi Michaela a Diane, tak si to dejte. Já je moc nemusím, takže průměrný film sklouznul k podprůměru, protože ho u mě neměl kdo vytáhnout nahoru.

Promiň, jsi ženatý! (1992)

Film, který si asi nemusím pustit podruhé, ale jeho sledování bylo příjemně stráveným časem. Jednoduchá zápletka, celkem sympatická hlavní dvojka Martin/Hawn.

Café society (2016)

Říkám si, jak bych se na vztah Bobbyho a Vonnie dívala jako bezdětná a svobodná. Viděla bych tam romantickou lásku? Přiznám se, že jako vdává a dětná ;) se mi od chvíle, kdy Vonnie vešla do klubu otvírala kudla v kapse a viděla jsem jen obrovskou sobeckost a touhu po tom, co nemůžu mít. Takže s emocemi mi ten film zacvičil pěkně. Já nepopírám, že Woody Allen umí (třeba rozhovor o náboženství a smrti starých rodičů), ale v jeho filmech mi zkrátka vždycky "něco" chybí. Btw: Jesse Eisenberg byl skvělý, Kristen Stewart mi vůbec neseděla.

Poznáš muže svých snů (2010)

Nějak na mě po těch vylíčených osudech padl žal a zmar. :D S každou přibívající minutou jsem víc a víc hledala postavu, která by nebyla tak zoufale ztracená a já se z ní mohla těšit. 3,5*

Tajemná vražda na Manhattanu (1993)

Kouzlo filmů Woodyho Allena, které vidí mnozí, na mě zkrátka nepůsobí. Dost možná to bylo i hlavní dvojicí Keaton/Allen... Diane to sice zahrála dobře, ale její postava mi byla opravdu protivná a třepající se divnotik Larry na mě taky nijak zvlášť nezapůsobil. Takže mi tu zbyl Alan Alda (to je láska) a Anjelica Huston, které bylo smutně málo. Popravdě jsem nečekala, že to bude vážně krimi, asi bych spíš ocenila jednodušeji zamotanou vztahovku. Můj problém... vím.

Letuška - V nouzové situaci (2020) (epizoda)

První díl byl taková zvláštní podivnost, která mě ke konci moc nebavila. Máme tu krásnou vycukanou alkoholičku, nevýrazné kolegy, mluvícího nebožtíka, nemastné agenty FBI. Konec, který má vyvolat další otázky... ale potřebuje na ně divák nutně odpověď?

Aladin (2019)

Mně se to moc líbilo. Ten, kdo navrhl Willa Smithe do role džina měl v nose. Je zábavný a má velké charisma. Dějově to od animované verze trochu odlišili, ale písničky si nechali a udělali dobře, pořád při nich mám husinu. Celkově výrazný, barevný, pohádkový vizuál byl krásný.

Časové pásmo bylo změněno