• Krátkometrážní

Pod hladinou (2019) (pořad)

Něco jako Akvárium na Praha TV, akorát tady je podvodní svět zabírán z více než 1 úhlů. Jako příspěvek Slow tv dost zajímavé a vlastně to je i jeden z mých nejoblíbenější. Jen Akvárium na Praha TV mám prostě o něco málo radši. Silné 4*

Domov pro smyšlené kamarády - Hiccy Burp (2005) (epizoda)

Hergot, jak to, že Modra nevyhrál? Takhle krkat dovede každý, ale vyškytat tohle, to je umění. Pokud jste tu epizodu neviděli, tak nechápete, o čem mluvím, každopádně tahle je hodně povedená, jen jí k té páté hvězdě něco chybí. Silné 4*

Domov pro smyšlené kamarády - Série 2 (2005) (série)

Myslím, že tady už se ten seriál pořádně rozjel, jelikož některé epizody jsou naprosto dokonalé. Jsou tu sice i ty slabší a kvůli nim celou sérii plným počtem hodnotit nemohu, ale silné 4* si zaslouží.

Život je hra (2018) (seriál)

Nápad dobrý, provedení pokulhává, některé epizody jsou poměrně zábavné, některé strašně trapné, jiné jsou alespoň pohodové a jiné zase bůhvíproč strašně vážné a bez humoru. Na pobavení, proč ne, jen některé epizody jsou prostě takové, jak jsem psal. Podrobnější hodnocení mám v komentářích k jednotlivým epizodám. Slabé 3*

Život je hra - 2. sezona (2020) (série)

Úplně nevím, jak to s první sérií srovnat, protože ta druhá se snaží být víc vážná než vtipná. Bohužel z toho jaksi mizí pohodovost, kterou měla 1.série (ale ta zase nebyla bůhvíjak vtipná) a některé epizody jsou hodně zbytečné, nejsou vtipné a v ději žádný posun neudělají (třeba Zachránit přátelství), každopádně některé tu jsou i povedené. Asi zase zůstanu u slabých 3*, i když hlášky tu byly o poznání lepší, než v první sérii - pokud teda zrovna nebyl nějaký strašně vážný díl. Podrobnější hodnocení mám v komentářích k jednotlivým epizodám.

Domov pro smyšlené kamarády - Bloo Done It (2005) (epizoda)

Když pominu, že ten konec byl dost odhadnutelný, tak se jedná o dost dobrou epizodu. Kvůli zmíněnému důvodu ale nemůžu dát plný počet, takže zůstanu u 4*

Život je hra - Dostat Evu na koncert (2020) (epizoda)

Tady se to zase neslo ve vážném duchu a humoru tolik nebylo, ale u závěrečného dílu mi to tolik nevadí, jelikož sem ta vážnost tak nějak patřila. Každopádně jako finále je to obstojné a to mi nějak ke štěstí stačí. Jen si s tím tvůrci stejně mohli trochu víc pohrát. Slabé 4*

Život je hra - Nezvracet v taxíku (2020) (epizoda)

Zase jedna z těch fekálních epizod (i když tady jde o zvracení), ale na rozdíl od té řady strašně vážných se tahle z dramatu konečně stává tím, čím tenhle seriál má být - komedií. A i když mi téma vůbec nesedlo (btw, tvůrci asi fakt mají úchylku na záchody, ve většině dílů je totiž vidíme ze všech úhlů) a většina vtipů mě minula, dalo se to. Jen víc jak silné 2* nedám.