Animatrix: Program (2003)

Další mistrovský kousek, výborná studie na téma pokušení a síla vůle. Skvělé rozuzlení.

Animatrix: Přijímací zkouška (2003)

Trochu rozpačitý závěr Animatrixu. Spíš než o příběh je o přehlídku psychedelické virtuální reality (takový AniTrávníkář). Ale hezky se na to kouká“

Animatrix: Světový rekord (2003)

Určitě nejhorší díl, který bych tam klidně mohl postrádat. Nehezké výtvarné zpracování a uhozený příběh. V závěru jsem se přistihl, jak volám "Run, Forrest, run!":)

Animatrix: Druhá renesance 1. část (2003)

Předčasný vrchol celého pásma. Strhující a velmi temné vylíčení událostí, které vedly k zotročení lidstva. Nic není černobílé, ukazuje se, že lidé nejsou tak docela bez poskvrnky a svůj osud si vlastně zasloužili.

Blaník (1997) (divadelní záznam)

Možná tady měl být delší seminář a kratší hra, ale rozhodně je to jedna z těch lepších her od Cimrmana. Chcete radši kubánské kleště nebo albánské rukavice? :-)

Království ohně (2002)

Jedno z největších zklamání roku aneb jak za neskutečnou hromadu prachů vyrobit takový nudný ušmudlaný blábol.

Černá zmije - Černá zmije III (1987) (série)

Jeden z nejlepších sitcomů všech dob a tato třetí řada z 18.století je nejlepší ze všech. Doufám, že to budou ještě někdy opakovat, chci si zase připomenout skvělé slovní přestřelky mezi dementním králem Jiřím III., Baldrickem a samozřejmě Černou Zmijí:)

Létající Čestmír (1983) (seriál)

Bezpochyby velice kvalitní seriál, ale ten fracek co hraje Čestmíra mi byl vždycky strašně nesympatickej:)

Simpsonovi (1989) (seriál)

Bezpochyby nejlepší seriál všech dob, a to nejen animovaný. Desítky skvěle napsaných postaviček, správně šílené výtvarné zpracování a především neopakovatelný humor. I když tak od 11. sezony už je to jen za ****

Cesta do fantazie (2001)

Magická surrealistická pohádka pro malé i velké, která zaujme hlavně spoustou neotřelých nápadů a imaginativním výtvarným zpracováním - něco takového jste opravdu ještě neviděli. Jen škoda, že v našich kinech propadla...