V jako Vendeta (2005)

Když jsem před rokem četl o přípravách tohohle filmu, čekal jsem úplně něco jiného než to, čeho jsem byl svědkem v kinosále. Ale dobré filmové tempo mě do filmu vtáhlo, ale ten pravý filmový zážitek pro mě nastal, až když Nat ztratila vlasy. Od té chvíle jakoby se film utrhl ze řetězu. I Natalie se zbavením své bujné hřívy odprostila od průměrného herectví a rozehrála navísost úchvatný koncert, což podtrhla scéna z mučení, která se pro mě stala jednou z nejlepších filmových scén co jsem kdy ve filmu viděl. Samozřejmě s tim mučení nemělo co dočinění. Vážně mě velice mile tento snímek překvapil a z kina jsem odcházel krásně rozzářen. Myšlenka je neprůstřelná!! Svatá pravda

Oběti a vrazi (2000)

Skvělý a nevšední český film, který by si zasloužil umější režii a né tak uřvaný začátek. Takovéhle filmy mají smysl. Děkuji

Druhá šance (1999)

Vynikající film, který umě zachycuje konec jedné životní etapy. Je dobré vidět, že se i takové téma dá zfilmovat umě, a bez zbytečného povyku, což je tak atypické pro český film.

Žraloci 3D (2004)

Příšerná a naprostá nuda. Tento žánr skýtá takový potenciál, ale zůstal zcela nevyužit. Jednim slovem latentní.

Striptýz (1996)

Dobrý film s neskutečně sexy Demi a vynikající hudbou Annie

Road Movie (1974) odpad!

Film postrádá jakýkoliv děj. Jen špatné herce a ošuntělé lokace. Tohle se snad nemůže líbit ani člověku v depresy.

Hostel (2005)

Jestli je tohle jeden z nejnavštěvovanějších filmů roku v Americe, tak to jenom dokazuje co tam žije za nadutce. Podprůměrnej film se špatnym scénářem a zatraceně moc chybama. No a herci? hahaha

Doom (2005)

Tohle je tipická ukázka odfláknutýho filmu. Neskutečně stupidní scénář a hudba. S hrou měla tahle blbost společný jen jméno. Pan Bartowiak by se taky měl červenat jak rajský jablíčko, protože vůbec nevyužil tu úžasně temnou atmosféru, kterou hra nabízela.

Časové pásmo bylo změněno