Podfukáři (2004) (seriál)

Seriálová perlička, která mi unikala dlouhé roky a narazil jsem na ní prakticky náhodou. V záplavě dnešních "seriálů" nevalné kvality bych si tento dovolil označit jako masterpiece. Zřejmě mám ale jiný vkus než velná většina diváků, kteří se spokojí s Béčky (v tomto případě spíše Žtky) typu Ulice, Nemocnice kdesi po několika letech, atp., zatímto tento skvělý seriál se krčí v ústraní. Každopádně ale všichni, kdož čtou tyto moje řádky a mají pocit, že by jim Hustle "seděl", nechť neváhají a okamžitě se vrhnou do jeho sledování, litovat určitě nebudou.

Okno do hřbitova (2011) (seriál)

Opět bych rád všechny zdejší uživatele upozornit na tento film, neb se tomu mělo tak, že v něm v komparzu hraju já :) Tentokráte navíc spolu s mým autíčkem - hned v prvních okamžicích povídky "Milenka mrtvého" ;] EDIT po shlédnutí: Ač jsem v tom hrál a byl na několik pikosekund vidět v záběru, tak musím zcela po prácu zkonstatovat, že to byla pěkná píčovina. Takže slabé, velmi slabé 2*

Tisíc a jedna noc (2006) (seriál)

Nidko mě nikdy, a to ani pod pohružkou násilí,nedonutí koukat na tenhle seriál :-)

Orphan (2009)

Velmi povedené ;]

Equilibrium (2002)

3,5*, za shlédnutí to dozajista stojí ;)

Ctihodný občan (2009)

Nebýt toho "sladkýho" konce, tak dám 5*. Tohle je přesně ten typ filmů, co já můžu. Být to nalinko lépe natočené, tak je to trhák, bohužel... Dle mě se z toho dalo udělat druhý Shawshank. Bohužel...

Dívka, která si hrála s ohněm (2009)

Je to o něco slabší než jednička, nicméně i tak je to stále velmi dobré. Těším se na poslední díl ;)

Odpočítávání (2010)

To byla ale slátanina... Ale nemuselo to tak vůbec dopadnout. Původně, po asi 30min. filmu, jsem byl odhodlán dát něco mezi 3 a 4*, podle toho jak to vše dopadne. Co se ale rozpoutalo v další části filmu, to bylo něco neskutečného. Nikdo vlastně od začátku nevěděl kdo v této operaci velí, všichni měli pravomoci ke všemu, ale zároveň nikdo k ničemu, nejdrsnější "vyjednávač" s teroristy se během výkonu svého jobu sám sesype, všude konspirace, no prostě a jednoduše slátanina všech slátanin... Za tu mou jednu hvězdičku může být film opravdu rád. EDIT: Jak někdo z hodnotících tomuto může dát více než 3*, to nechápu. Ale podle vkusu každého soudruha :-)