Donggam (2000)

Na to jak filmy pocházející z "tohohle" koutu světa ve skrytu duše nemusím, nebylo Ditto vůbec špatné. Je to hodně velká "slaďárna", ale né klasicky - spíše v jemném a velmi postupném slova smyslu, na pozadí ne úplně hyper_moderní sci-fi zápletky. Nicméně tak či tak, koukalo se na to dobře a nelze než doporučit ;)

Počátek (2010)

Inu, co si budeme povídat, čekal jsem víc. Nejde v žádném případě o špatný film, nicméně tak dobrý, jak je mu přisuzováno, se mně osobně nejevil. Místy sem se ztrácel, jindy zase nacházel v ději nelogičnosti, které akoráte celý příběh kazily. Tak či onak, určitě se na tenhle film do kina vyplatí jít (či ho "nakoupit" na internetu - jak já říkám - dle vkusu každého soudruha :-) ).

Podivuhodný případ Benjamina Buttona (2008)

Zvláštní film. Na nic si nehraje a vede vás krůček po krůčku svým příběhem až do konce. Ani minutku jsem se u jeho sledování nenudil, což je u mě v kombinaci s tímto druhem fimů vcelku vzácnost :-) Ne, vážně - je to velmi dobrý, ba co více - možná by se slušelo říci skvělý film, který rozhodně stojí minimálně za shlédnutí. Obrázek si udělejte sami ;]

Kick-Ass (2010)

Vcelku povedené dílko, leč čekal jsem od něho malinko více. Nenadchne, ale ani neurazí. 3-3,5* z 5.

Box (2009)

Po shlédnutí filmu musím prohlásit pouze jedno - Co to proboha bylo za píčovinu??? Jedna hvězdička pouze a jen za Cameron aka kóču v hlavní roli, jinak bída a děs. Richard Kelly mi dluží jeden čtvrteční večer, který jsem promarnil u sledování jeho kraviny.

Oko dravce (2008)

Ano, uznávám... Je to krajně nevěrohodné, naivní amerikoidní béčko, ale ... mně se prostě líbilo :-) Takovýto druh filmů opravdu mohu. Holt každý máme něco :-) Takže ode mě za 4* ;)

Terminator Salvation (2009)

Jako beznadějný fanoušek prvního a druhého dílu termouše jsem, po zklamání (na první shlédnutí) ze třetího dílu, opravdu moc od čtyřky nečekal. A nalijme si čistého vína - ani sem taky moc nedostal. Je to vskutku ryzí béčko (nebo libovolné další písmenko abecedy :) s několika nevšedními prvky. Imho nemít nálepku "terminator", tak by po tom ani pes neštěknul. Ale i tak celkem koukatelná sci-fi podívaná, čiliž resumé - 2.5 z 5.

Muzikál ze střední 2 (2007) (TV film) odpad!

Pokavaď patříte do 4% menšiny a nevíte jak zabít čas, pak je tento film stvořen právě pro vás.. ble

Cliffhanger (1993)

Větší píčovinu opravdu pohledat... Nebýt dědka s ukrutně brutálně/nasraně/vypečeným výrazem na začátku, tak vypínám, mažu, usínám... Ale tento moment, rep. tato scéna měla pro děj filmu zcela fatální následek... a to ten, že sem ho byl nucen dokoukat, s výhledem na další takového scény... bohužel, nekonaly se... Ale i přesto byl dědek fenomenální, což se o zbytku filmu nedá říci... bohužel...

V kůži Johna Malkoviche (1999)

Tento film je, jak už bylo napsáno několikrát, velmi originální podívaná. První část jede ve zběsilém tempu, kterému ani moje bránice občas nestíhala :) Druhá část už je poklidnější, už ne tak vtipná, ale spíše k zamyšlení. Slovy je to asi těžko popsatelné, neboť když bych tady nastínil hlavní části filmu, tak by mě kdekdo mohl mít za blázna :) Chce to prostě vidět. Pro mě osobně jednoznačně překvapení tohoto roku (ano, tak dlouho sem si nechal film "ucházet") a zasloužené 4*