Pro strach naděláno (2012) (seriál)

80% Skvělá krimi parodie, humor srší v dialozích i obraze, možná je zde pro někoho až nadmíra humoru, což způsobuje, že některé scény vtipné nejsou, člověk si jich nevšimne nebo už jich má prostě dost. Přesto, žádné hloupé parodování filmových blockbusterů, podívejte se na A Touch of Cloth.

Sněhurka (2012)

25% Žádný vtip, otřesný vizuál kulisy prostředí , tupé dialogy, podivně upravený příběh, nulová atmosféra. Já se tak nudil, že se až divím, že jsem se díval až do konce.

Terapie láskou (2012)

80% Vy-ni-ka-jí-cí Bradley Cooper, krásná Jennifer Lawrence (i vedlejší postavy se neztratí jako například R. De Niro), krásné romantické drama, které jsem v kině hltal asi díky právě zmiňovaným hereckým výkonům, ale i díky příběhu (ač je jasné, že není nejoriginálnější svou zápletkou), napínavý, emoční (např. hádka otce-syna, nebo taneční soutěž) a tak dále a tak dále. Já se skvěle bavil, po dlouhé době nové kvalitní romantické drama.

Inspektor Regan (2012)

85% Žádná blockbusterová americká akce, plná efektů, ruských jaderných hlavic, TOHLE JE poctivá britská nekompromisní, syrová akce, příběh o jedné policejní jednotce, která si nebere servítky! Osobitá kriminálka s charismatickým duem Winstone - Leech!

Nádherné bytosti (2013)

35% Nebýt lístků zadarmo, určitě bych na takový film nešel a věděl jsem proč. Hloupá fantasy romance, která není ani trochu zajímavá jak po stránce fantasy, magie, tak ani po stránce romantiky. Strašný, přímočarý, předvídatelný příběh nezachránilo nic, na druhou stranu to nebylo tak strašné, že bych se v kině unudil nebo usnul. A popravdě, viděl jsem jen první díl Stmívání už kdysi, ale přesto vím, že bych se raději na něj znovu podíval, než se díval na Nádherné bytosti.

Pí a jeho život (2012)

75% Zajímavá podívaná od samého začátku, příběh hýřící barvami s pohádkovým nádechem, možná poměrně obyčejný děj, plný náboženských a jiných "blábolů" k zamyšlení, avšak závěr a pointa celého příběhu je prostě skvělá.

The ABCs of Death (2012)

20% Popravdě jsem nevydržel a zhruba v půlce abecedy tenhle mišmaš vypnul. Nelze hodnotit 26 "povídek", které jsou ve většině případů nudné a zase nudné (samozřejmě nemůžu hodnotit film celkově, když jsem ho neviděl do konce, ale to si taky nezaslouží, když jsem se s díváním přemáhal už snad u 7 písmenka). Nečekejte žádný příběh, jasně daný hororový (někdy ani to ne) subžánr, ale jen směs 26 různých krátkých "příběhů".

Děti ze stanice Leningradská (2005)

Myslím, že každý uživatel csfd, co tenhle dokument viděl si uvědomí, že má štěstí, do jakého života se narodil. Aneb 21. století a i ve vyspělých, moderních městech někdo může žít jako ve středověku, být "duchem" a nepotřebným.

The Collection (2012)

60% O mnoho slabší pokračování výborného The Collector, vyumělkované prostředí, až moc nerealistických věcí, vše uzpůsobené tak, aby zabíjení, mučení vypadalo co nejlépe. Přestože jsem spíše vypíchl zápory, nejedná o tak špatný horor, přesto se "prvnímu dílu" nevyrovná.

Mládeži nepřístupno (2013)

50% Klidně se film dá ohodnotit odpadem, ale na druhou stranu, tak absurdní, nesmyslnou prasárnu člověk jen tak neuvidí. I když se jedná o nesmyslné krátké příběhy, které mají spojovat celkový "příběh" (který je snad tou nejhloupější věcí na celém filmu) tak vždy "zaujaly". Kde jinde uvidíte H. Jackmana se šourkem na krku, H. Berry a její úchylná hra "pravda nebo úkol", pohádkovou vílu co nabízí orál za zlaťáky irských skřítků, kreslenou kočku co onanuje nad fotkami svého pána, novou moderní verzi mp3 iBabe, A. Faris jako slečnu, která má ráda fekální sexuální praktiky? tohle a další jedině v Movie 43. (Kde uznávám herecké výkony, uvěřitelně a vtipně provedený příběh, tak to jednoznačně patří palec nahoru mladým hercům, kteří řešili první menstruaci).