V Bruggách (2008)

Collin Farrel jako přidrzlej hejsek a Brendan Gleeson se ho marně snaží trochu srovnat. Oba dva nájemní zabijáci skrývající se v gotickém městečku po nevydařené akci, čekající na telefonát od šéfa. Atmosféra je super, gotická a komorní, skvěle kontrastující s věčně neposedným Farrellem. "Fuckuje" se skoro nepřetržitě, vedou se absurdní dialogy (ať už za přispění drog nebo bez nich), ale je to především skvělé zábava. Jen těch posledních deset minut je trochu někde jinde než zbytek filmu.

Kdo hulí, ten umí (2001)

Jelikož nehulím, asi jsem si to nemohl užít tak jako spousta mých kamarádů. Ale překvapivě jsem se i pobavil.

Nevyhrožuj (1996)

Já vím, je to hloupost, až to bolí, ale pár gagů je opravdu povedených a nebýt takřka neexistující dějové linie a pár hluchých míst, mohla to být docela povedená parodie. Ale jako oddechovka to poslouží svému účelu.

Scary Movie 2 (2001)

Viděl jsem to ještě na základce a vážně jsem se bavil. Ach ta mladistvá naivita.

Scary Movie 3 (2003)

Po pitomé dvojce příjemné překvapení. "Psi se chovají nějak divně."

Jason X (2001) odpad!

Jason ve vesmíru? To už je snad vtip. Zkoušel jsem se na to dívat s nadhledem, ale prostě to nešlo. Chtěl jsem dát jednu hvězdičku za Lexu Doig, ale byla by to zbytečná laskavost vůči takovému nesmyslu.

Romeo a Julie (1996)

Shakespearova klasika v moderním hávu. Zní to zvláštně, ale výsledek je překvapivě velice slušný, snad jen škoda té videoklipové stylizace.

Dr. Horrible's Sing-Along Blog (2008) (seriál)

Tomuto dílku nejde dát méně jak pět hvězdiček. Skvělý mix komiksu a muzikálu a příběhu o zhrzené lásce a touze po moci. Jakkoli se tahle kombinace může zdát býti absurdní, tak to funguje naprosto bez chyby. Neil Patrick Harris je dokonalost sama a ani ostatní herci nijak nezaostávají. To opačné vykreslení archetypu hrdiny a zloducha - udělat z klaďase namyšleného idiota je vážně sranda, stejně tak v podstatě dobrácký zloduch neustále se snažící si vybudovat kredit nemilosrdného kruťase je boží. Muzikálová vystoupení skvěle odsýpají a co víc, jsou zábavná a skvěle otextovaná. Pouštěl jsem si je asi třikrát za sebou a pak pořád dokola OST. Skvělá věc, rozhodně doporučuji!

Elektra (2005) odpad!

Už Daredevil byl strašná nuda, ale tohle...? V comicsu se Elektry chopil Frank Miller a bylo to výborné, ve filmu se jí chopil Rob Bowman a stojí to za starou bačkoru.