Tenkrát v Hollywoodu (2019)

Zajimava fikce, ktera je propojena se skutecnymi osobami a udalosti, ktera bohuzel ve skutecnosti dopadla uplne jinak. Dvojice DiCaprio-Pitt funguje na jednicku, ma to atmosferu a slusnou vypravu. U Tarantina je vyborny soundtrack samozrejmosti. Vypointovane to je nakonec dobre, presto si myslim, ze to mohlo byt dejove plnejsi. Ale i pres delsi stopaz se jedna o dobrou zabavu. Videno v ostravskem Cinestaru.

Saljut-7 (2017)

Jak jsem byl z filmu Vremja pervych nadseny, zde musim optimismus trochu krotit. Krome samotneho nametu me ve filmu nic zvlast nezaujalo. Po technicke strance mi to prislo obycejne, i na ruskou produkci. Ty oslavne zavery taky filmu neprospivaji. Ale uplne zle to neni, pro fanousky kosmonautiky povinnost.

Manželská tonutí (1996) (seriál)

Hodne povedeny serial. Mozna skoda, ze jsem ho objevil az ted... Kazda povidka ma co rict. Velmi zajimave herecke obsazeni, kde Kostka a Cibulkova dominuji.

Podfukáři (2013)

Cekal jsem trochu jiny film, ale nakonec jsem zklamany nebyl. Bavily me ty mysteriozni zmeny ve scenari.

Kafarnaum (2018)

Skoda, ze je film zase jen urcen cim dal tim uzsi skupine Evropanu, ve kterych to ma probudit nejaky soucit... U me soucit nula, nestydim se za to. Vysoka porodnost u financne ci jinak negramotnych lidi je postupnou zahubou nas vsech. A prave tento film by oni meli videt. Zajimave realie, uveritelny pribeh, pekna kamera a velmi dobre herecke vykony, vcetne malych roli.

Výkupné (1996)

Nicim vyjimecne drama o unosu bohateho synka. Na jedno podivani dobre. S vice jak dvacetiletym odstupem mi film zadnou pridanou hodnotu neposkytnul, cekal jsem vice.

Hamlet (1964)

Vzorne zfilmovana divadelni klasika, ktere neni co vytknout. Scenar je jasny, toto drama ma vsak vytecnou atmosferu a velmi dobre herecke vykony. Dokonalost podtrhuje hudba Sostakovice. Filmovy skvost.

Hodinářův učeň (2019)

Namet tradicne pohadkovy, scenar ovsem temer balancuje na hrane rodinneho zanru. Film uz je urcen pro trosku vetsi deti. Zaujme civilni vyprava, pekna kamera a hlavne pasaz z hospody je velmi povedena. Herecke vykony dobre, Plodkova misty prehrava, ale jde videt, ze si roli uzila. Videno v ostravskem Cinestaru.

Hop nebo trop (2004) (seriál)

Takovy obycejny rodinny serial, ktery tezi z normalnich lidskych cinnosti. Scenar neni nicim zajimavy, par dobrych momentek ze zivota a solidni herecke obsazeni.

Zabiják & bodyguard (2017)

Ja myslim, ze teto akcni komedii moc vytknout nelze a hrave trumfne i radu akcnich snimku, ktere se berou vazne. Hezke pohledy na radu mest, povedene zabery z ruznych honicek. Lehky humor a sympaticke herecke vykony. Snad jen to Belorusko bych nechal na pokoji.