Bobule (2008)

2x jsem to pustila a 2x nedodívala. Cítila jsem se trapně už v prvních minutách... :-( Na 2Bobule se ani nechystám.

Okresní přebor (2010) (seriál)

Kultovní záležitost! Scénář hodný srovnání s Formanem a Papouškem. Herecké výkony Luďka Soboty, Ondřeje Vetchého, Davida Novotného a dalších nemají chybu. :-) P.S.: Když vidím "fanynku" Táňu Vilhelmovou, s natočenou frizúrou...válím se smíchy. Díl: "Na váhu!" = TOP!

Ženy v pokušení (2010)

Skvělá zábava! Povedený snímek. Shlédli jsem jednoho večera v kruhu přátel a báječně jsme se pobavili. :-) Více takových filmů!

Jak se krotí krokodýli (2006)

Jedna hvězdička... Snad jen z úcty ke starým dobrým filmům Marie Poledňákové. Tahle konina je fakt průser. Nedoporučuji nikomu ani ze zvědavosti.

Líbáš jako Bůh (2009)

Komedie. :-) A u komedie nemusíme přehnaně myslet ani hledat chyby. Důležité je, že nás rozesměje. A to se Marii Poledňákové povedlo. Po , pro mne nepodařených Krokodýlech, zábavný biják. :-)

Kukačky (2008) (TV film)

Vtipné, lehké, zábavné. :-) Dobrý scénář, skvělé herecké obsazení.

Bludičky (2010) (TV film)

Zajímavé, drsné a uvěřitelné. Postava Terezy Nvotové mě doslova vytáčela.. :-) Velmi povedený Tv film.

Harry Potter a Princ dvojí krve (2009)

Na můj vkus moc tmavé, podivný střih, chvílemi nudné... To se mi u HP dosud nedělo. :-( Apropó: Harry za ty roky studia neumí drsnější kouzla? :-) No nic, raději jdu.

Přelet nad kukaččím hnízdem (1975)

Předlohu filmu, knihu K. Keseyho, jsem četla jako puberťačka. Tenkrát se to jmenovalo "Bol som dlho preč". Kniha byla na mne těžká. Posléze jsem viděla film a ten byl prostě úžasný. Někdy vezmu knihu do ruky a říkám si, že si ji přečtu, že už jsem starší atd. ... Ale pak mi ruka sklouzne na polici s DVD a je vymalováno. :-) Přece se nenechám knížkou ochudit o takový režijní a herecký koncert! Pyšná na to nejsem, ale když člověk miluje- není co řešit.