Na odstřel (2009)

// Not bad, not great, just regular good. A Ben Affleck bude skvělej Bruce Wayne, to už je jasné.

Konference ve Wannsee (2001) (TV film)

// Ani HBO spolu s áčkovými herci nedokáže film bez dramatické linky, vývoje a vyvrcholení zachránit od vyhoření. Sorry, not moved.

Mr. Brooks (2007)

// Velmi, velmi stylovej Costner ve velmi svižném thrilleru. Má to všechno, i ta Demi tu je relativně sexy, ačkoliv nosí ty pánské obleky. Jediné co mě napadá je hudba, na které se dalo přitlačit, ale dnes je jiná doba a jenom kvůli tomu nehodlám hodnocení nijak snižovat, na to se mi ten film jednoduše prostě až moc líbil. Takže za plnou a sbohem, Mr. Brooksi.

Podfu(c)k (2000)

// Anything to declare? Yeah. Don't go to England.

Drtivý dopad (1998)

// What? Morgan Freeman, Robert Duvall? Damnit, played the wrong kind of "deep impact".

Pozůstalí (2014) (seriál)

// Jediný seriál, který existuje pouze proto, aby vás naučil ptát se "proč" namísto "kam" - Přijde vám to nefér? Uvažte si cihlu k noze a vydejte se do pekla.

Od A do Z (2014) (seriál)

// Tohle bude kultovka, má to všechno, dobře napsané dialogy, chemii mezi hlavním párem, zatím skvělé vedlejší postavy a předem stanovený cíl, od A do Z :). (500) Days of Summer se špetkou Himym, já si to nechám moc moc líbit a budu držet palce, aby se povedly všechny nadcházející epizody minimálně tak senzačně, jako pilot. 2. díl - krasojízda pokračuje!

Velký draft (2014)

// Přes sporty se vyznám zhruba stejně jako přes dámské kabelky nicméně o sportovních dramatech něco málo vím. Prostě do hlavní role obsaďte Kevina Costnera a máte vyhráno. 7/10

Šéfkuchař na grilu (2014)

// Feel good movie of this summer, teda pokud se nad tím nezačnete příliš zamýšlet. 3,5*

Osvícení (1980)

// Kdyby to jen nechali Jacka dopsat. Byl by to bestseller.