Pompeje (2014)

// Tři dokonalé hvězdičky za .. vlastě jenom jednu dokonalou Emily Browning. Fajn, ten uřvaný Sutherland taky nebyl špatnej (aneb přehrávání je taky výkon) a slušnou destrukci. Teď mám chuť vidět toho Noeho.

Ulička hanby (2014)

// Trapnost. Ale jak tak plyne čas, je to čím dál tím menší trapnost. A tak to jde dál a dál a dál, až to nakonec skončí neoriginálním klišé - jednohubka pro ty, co nevědí kudy z nudy. Vedlejší role tu pobaví asi nejvíc.

Zoufalé manželky (2004) (seriál)

// "Teď ne, maminka vyhrožuje tátovi." Čtyři praštěné ženské v hodně ujetém sousedství, jedna záhadná sebevražda a spousty vtipných podzápletek... vůbec se nestydím, že to začínám sledovat. Za osm řad naviděnou.

LEGO® příběh (2014)

// Everything was awesome, everything was cool!

(Ne)zadaní (2013)

// That went... okay, actually. Hlavní pánské trio a hlavní dámské duo sbíralo sympatie celou stopáž, hláškovalo se, blblo se, dělala se rómantyka a klasicky došlo i na to standartní drama, takže check na všech frontách a spokojenej pocit na konci - 4*

Hanebný pancharti (2009)

// S každým shlédnutím lepší a lepší, čili Tarantino at his best - no co víc si přát? Au revoir, Shosanna.

V nitru Llewyna Davise (2013)

// Film, který nestačí pouze vidět... tenhle se prostě musí slyšet. A já poslouchal 5* :)

Klub poslední naděje (2013)

// Nebylo tak emoce drásající jak jsem možná čekal, ale tím líp - herecký koncert v podání obou hlavních herců potěšil (nepřekvapil ale potěšil) a fakt, že Jared Leto by dokázal zbalit ženský i jako transka to jenom potvrzuje. Dvou hodin nelituju, jelikož byly poučné a relativně i zábavné nicméně v blízké budoucnosti to po dalším shlédnutí nevolá, to na vysvětlení těch *pouze* čtyř hvězd. Cowboys are cool though, even the gay ones.

Ledová archa (2013)

// Communism is bad, kids. Don't do it.

300: Vzestup říše (2014)

// Na tom filmu je nejdrsnější, že i když se v něm točí Athéňané, bojuje se v kurva megamonstrózních lodních bitvách a řeže se tam Sullivan Stapleton s brutálně sexy Evou Green, stejně si nakonci řeknete, This Is Sparta! Nebo Greece, to výjde na stejno. Třikrát hurá a už se moc moc těším na finále. Snad zůstane u režie Noam Murro, který Snyderův originální nářez dotáhl na nový level a ukázal, že se s tím dá dělat i mnohem víc. 4*