Interstellar (2014)

// Two years ago: "Tak Nolan si konečně vybral nový film, nějaký Interstellar. Fakt? O čem to bude? Nikdo neví, ale hádám, že to bude pecka. Tak to je jasný, ale stejně by mě zajímalo, o čem to bude. Asi nějaký sci-fi ve vesmíru. Wow, to zní cool. Akorát mi to k němu moc nesedí, podle mě je nejlepší v těch komornějších chvílích. Nojo, tak uvidíme." Today: "Holy fucking shit!"

Soudce (2014)

// Trochu ironie, že film pojmenovaný "Soudce" je nejsilnější v momentech mimo soudní síň. A taky trochu škoda, protože jinak bych neváhal a vytáhl mnohem vyšší hodnocení. Tenhle herecký koncert by si to určitě zasloužil. PS. bonus points for the music (kolem a kolem silné čtyři)

Želvy Ninja (2014)

// Uuuuuum, tak trošku GP no, přiznávám se po dobrém! Hip soundtrack, rapující, hláškující, MTV, ninja želvy ve spolupráci s produkujícím M. Bayem, (ne)hrající Megan Fox a Willem Arnettem se toho zhostili docela dobře a Liebesman zjevně neměl větší ambice než natočit zábavnou akční blbinu pro děti za pár mega. Povedlo se, klidně bych si dal pokračování.

Star Wars Povstalci (2014) (seriál)

// There's only one kind of Star Wars - the kind I love. Tohle tudíž nejsou Star Wars. Nemůžou být! NOOOOO!

Constantine (2014) (seriál)

// That's some nasty piece of work, if you ask me. S tímhle peklem by v televizi mohla být ještě celkem zábava.

Arrow (2012) (seriál)

// Cože, lepší komiksový seriál jak Gotham i Agents of Marvel? A viděl jsem ho jako poslední z nich? Spravedlnost na mě!

96 hodin: Odplata (2012)

// Umíš docela dobře řídit, Kim.. ale sakra, začni už doháje zvedat ten telefon, taťka z tebe brzy chytne infarkt s takovou. Všechno ostatní bylo cool, tedy především Istanbul, akce a Mercedes Benz. Jenže jednička byla taky cool a k tomu ještě originálně adrenalinová pálka jako prase, kterou před lety nikdo nečekal. Tohle tady chybělo a je to zapříčeněno ze dvou důvodů: A) druhé díly obecně nestojí za nic B) když za něco stojí, může za to lepší a propracovanější příběh - Taken 2 byl ale jednodušší a dojel na to. Nadruhou stranu to znamená, že až za rok půjdu do kina na třetí díl, dostanu to, co se nepovedlo teď. Salám alejkum i vám. 60%

Lucy (2014)

// My penis was not impressed by this. A co hůř, můj mozek taktéž ne, podprůměrná story v podprůměrném provedení.

Zmizelá (2014)

// "You fucking cunt." Amy je amazing a někdo jí unesl. Někdo jí zabil. Nick jí zabil. Nick jí nezabil. Amy je stále amazing, akorát trochu over the top psycho. Kde je vlastně Amy? Je to vůbec Amy? A měl Nick kdy vůbec Amy rád? Někdo by těm dvěma měl otevřít lebku a zjistit, co si vlastně myslí. Nejšťastnější pár v Americe. Dokonalý Fincher, takže se vlastně nemůže nikdo divit perfektně padnoucím hercům, vynikajicímu hudebnímu podkresu a skvělé atmosféře... že by ten film taky tak trochu klamal tělem? Jestli ano, tak by to bylo ještě lepší, takhle zatím "pouze" 4,5/5. Další shlédnutí nutné a dočtení knížky povinné!

Vražedná práva (2014) (seriál)

// Takovej mladej, hip, zamotanej seriál z prostředí právnické univerzity, kde vrahové unikají na svobodu a nic se vlastně neděje. Nevím, jestli se mi to líbí nebo ne - ale sledovat budu zatím dál. Po dvou dílech 50% PS. na těch gay podzápletkách a kdo s kým spí by se mohlo ubrat, zabírá to až příliš času imho