• Hudební

Micimutr (2011)

Hvězdičku dolů za tu linku ze současnosti, ta tam byla úplně k ničemu. Jinak jsem vyprskla smíchy u věty Bartošky při pohledu na Kretschmerovou - tak kvůli tomuhle už mám od dvaceti dřevěnou hnátu...:)

Odpočívej v pokoji (2001) (seriál)

Úžasné. Obdivuju scénáristy, kteří ze sebe dokážou po pěti řadách vyždímat tak pozoruhodný závěrečný díl.

Tchyně a uzený (2011) (TV film)

Jednoduchý příběh, dle mého brněnskou televizí dobře zpracovaný. Po příchodu Čvančarové na scénu jsem tak nějak mylně očekávala, že se s mladou nevěstou spojí a obě dají mamánkovi i tchýni co proto. Ale to už by byla komedie a ty Monyová nepsala.

Než jsem tě poznala (2016)

Hezký, silný příběh, ale nepřipadá mi příliš uvěřitelný. Ovšem ta závěrečná scéna na letišti byla dobrá.

Příběh rytíře (2001)

Miluju, když se v jednom filmu objeví více herců, které mám ráda, najednou. V tomto případě to byl Paul Bettany a Heath Ledger. Film lze vidět skutečně několikrát a nikdy nenudí.

Buchty a klobásy (2016)

No jo, Seth Rogen, ten se v tom našel..zatím jsem to nedokázala dát celé, ale nevzdám to, protože určitou hloubku myšlénky to má.

Anthropoid (2016)

Známý příběh, s krásnými dobovými reáliemi, nádhernými záběry Prahy (které se budou zahraničním divákům líbit). Výborné obsazení, až na herecký výskyt Geislerové. Závěr byl úchvatný, filmově úplně jinak podaný, s vynikajícím hudebním doprovodem. Díky tomu to není drsný akční film, ale umělecké dílo.

Posel (2009)

Woody Harrelsona nemusím, naopak jsem byla zvědavá na Samanthu Morton. Silný, depresivní, zajímavý příběh. Mimo jiné by mě zajímalo, jestli podobní poslové existují i v naší armádě. Ale jelikož jsme v NATO, tak asi ano.

Definice lásky (2012) (TV film)

Film naprosto k ničemu. Nejzajímavější je v něm opravdu jen ta brněnská Vaňkovka, přesně jak píše Gemini.