• Krátkometrážní

Osobní strážce (1992)

„Zamiloval jsem se. Tolik to bolí. Ale já chci, aby ta bolest nikdy nepřestala". Film, při kterém pociťujeme hlazení na duši.

Stopař (2007)

Sérii HITCHER jsem začal remakem a neudělal jsem dvakrát dobře. Ano obsahuje dobré scény (auto a roztrhnutí těla), ale zbytek klišé. Remake Hitcheru nemá tak hutnou atmosféru jako originál a nemá tak působivého záporáka jménem Rutger Hauer, kdy jsem měl nutkání rožnout světlo, protože jsem pořád ve tmě viděl stín chlápka v kabátu s nožem v ruce.

30 dní dlouhá noc (2007)

Logické nedostatky tam opravdu jsou ale úchvatná stylizace, perfektní tempo nedostatku velmi pomůže. Reitzellova hudba a režie Davida Sladea vynahradí vše. MASKY výborné! Temná atmosféra a krvelačná řezba až do konce, takže nečekejte romantiku ani v závěru. Asi nejlepší horor roku.

Vrána (1994)

Temný film - temná atmosféra. VRÁNA diváka vtáhne do temného prostředí, který je mrazivý a silně deprimující, ale pořád chcete být jeho součástí až do konce. Záporák-pomsta, příběh, geniální vizuální stránka: vše podtrženo nádherný film.

Krvavý sport (1988)

"Asi" můj nejoblíbenější Van Damme. Celá sbírka filmů Van Damma může být klidně v černých, nebo modrých barvách, ale Krvavý sport se může pohybovat klidně v červených. Nadprůměrná Van Dammovka. Mezi 3* a 4* hvězdičkami.

Divočáci (2007)

Příjemná komedie, která zaručeně pobaví. Podívaná pro celou rodinu s výborným hereckým obsazením. 3* a půl.

Maturitní ples (2008)

Zcela neoriginální námět, nulová atmosféra, průměrný teens slasher, který nevypadá ani hrozivě. Film se táhle bolestně pomalu. Závěr velký klišé. Lákavý poster tu je, ale "velké" očekávání odpadá už po dvaceti minutách snímku.

Klíč (2005)

Dusná atmosféra a tísnivý uzavřený pocit na hrudi jako bych cítil, že mi každou chvíli někdo položí ruku na rameno. Solidní duchařina, která mě vtáhla do příběhu, a do poslední minuty jsem měl pocit, že jsem jeho součástí. Dějově plitké.

Resident Evil (2002)

Atypický béčkový zombie horor, který mě mile překvapil, nenechal mě nudným a některé hudební prvky byli velmi dobré. Pro náročnějšího diváka nepůjde o zombie bombu roku, ale tohle se stalo "klasikou" zombie žánru, ať' se to někomu líbí, nebo ne. Výborný soundtrack!

Anakonda (1997)

I přesto, že jsem fanouškem béčkových hororů, jako je Resident Evil jsem tohle nepřekousnul. Popcornový klišé horor bez špetky atmosféry, napětí a strachu. Tupý scénář, který by nevešel ani na stránku A4 a to herecké obsazení a "vystrašené" tváře, které u někoho fungují mě nepřijde ani vtipné. Podprůměrně zdlouhavé a film trvá jako dva klišé horory po sobě.