• Krátkometrážní

Logan: Wolverine (2017)

Tohle je ono! Tohle je přesně ten film, na který jsem čekal a potřeboval ho. Jak už v rámci komiksovek nebo obyč filmů. Dojemné, brutální, dokonalé akční scény.. jako celek prostě bomba. Pro fanoušky skvělé hry Last of Us vlastně taková alternativa zfilmované verze. Z konce budu delší dobu vyřízený. Díky, Mangolde. Tohle je přesně to, co to chtělo. Deadpool se může jít celej zahrabat! 100%.

Den nezávislosti: Nový útok (2016)

To samé, co první díl akorát s větší lodí, větší destrukcí Země a podivnou mluvící koulí. Ve výsledku zbytečnost, na kterou se čekat dvacet let opravdu nevyplatilo. Nuda zabalená v pěkných efektech. 50%.

Rogue One: Star Wars Story (2016)

Se sedmou epizodou nemám žádný problém. Bavila mě. Ale tohle, tohle mě doslova rozložilo. Tohle je přesně "to", proč točit další SW! Poslední půl hodina neskutečná jízda. Konec je jasný od začátku, přesto vás dostane. Dobrá práce! 100%.

Akta X - Série 10 (2016) (série)

Zklamání jak hrom. Nejvíce tento návrat doje*** díl se sjetým Muldrem, potom už to prostě nešlo brát vážně. 60%.

Vánoční Kameňák (2015) odpad!

Tohle by se mělo vymazat z povrchu zemského. Totální dno. -1000000000000000%.

Macbeth (2015)

Dokonalý vizuál, hudba, která by se dala nazývat ztělesněnou depresí a perfektní volba ústřední dvojice. 100%.

Lovci stínů: Nástroje smrti (2016) (seriál)

Po dvou dílech to vypadá na stejnou blbost jako film. Větší přehlídků neherců jen tak někde neuvidíte!

Angelika (2013)

A víte co? Já tomu těch pět napálím! Protože tenhle film si rozhodně nezaslouží být na 45%. Možná je to tím, že starší Angelika mi už od mala nutila vypínat televizi, jen co se tam o ní zmínili, tudíž vůbec nemám šajna, jaká je starší verze a zjišťovat to nebudu. Nora Arnezeder je ztělesněný anděl. Opravdu nádherná žena. 80%.

Pátek třináctého 2 (1981)

O proti prvnímu dílu velký propad. Úplně to samé, akorát na druhé straně jezera. Jen tentokrát ne tolik zábavné. 45%.

Jurský svět (2015)

Neskutečné. Dokonalé. Nostalgické. Víc slov k tomuto filmu snad ani nejde. 100%.