Americké psycho 2 (2002)

Z pohodovým prvním dílem to nemá co dělat. Jenom slabej odvar z hodně trapnou rádoby psychopatkou.15%

12 rozhněvaných mužů (1997) (TV film)

V podstatě úplně stejný film jako originál z roku 1957. Ať už dialogy, jednotlivými scénami i jejich posloupností. Každopádně i tak tady určitě platí, že aby to bylo adekvátně napsáno, zpracováno a zručně zrežírováno, tak to nemohl točit kdejakej manták a Friedkin určitě schopným režisérem je. Pak je ovšem třeba položit si i otázku jaký smysl má podruhé dělat to samé, byť rovněž slušně natočené. Lemmon se snaží co to dá, ale Fondu nepřekonal. Takže celkem podařený remake, ale tu 1* je třeba oproti originálu srazit.65%

Fotbalová vášeň (2014)

Řečeno slovy klasika : No ty vole, co je to za klauni?! Fotbalu fandím, ale jsem realista a nedělám si iluze o jeho čistotě.1* nakonec za občasný nechtěný pobavení. Takže ty ryby jdou na účet, jako obvykle.10%

Sunset Grill (1993)

Nenáročná direct to video kriminálka na jedno použití z charizmatickým Peterem Wellerem. Po letech jsem si tenhle film zopakoval, jakož to jeden z reliktů dávných časů zlatých let Intersonicu a ty tři hvězdice si zaslouží. Stejská se mi po těch časech a vítám tak každou možnost si je připomenout.50%

Skautův průvodce zombie apokalypsou (2015)

Standartní blbost pro náctiletý a nic co by mě vytrhlo z klidu a občasnýho zívání. Sem tam jsem se uchechtnul, občas dobrej vtípek nebo pěkná likvidace, slušná kamera a pár dobrých nápadů. Dal bych slabý 3*, ale po pravdě už mě nebaví koukat furt na to samý co tu bylo stokrát a v lepším provedení. Navíc když už zombie komedie, tak mi o dost víc šmakuje osmdesátkovej černej humor, než prvoplánovitý puberťácký fórky. Řečeno slovy klasika : Na tohle už jsem moc starej. Tak co se mnou? Asi odstřelit, tyhle trendy nechytám.45%

Otčím III (1992) (TV film)

Zbytečná poslední část. Jiná vizáž zabijáka to nespravila. Téma ohraný. Aspoň, že konečně chcípnul.20%

Otčím 2 (1989)

Podle mě podařenější než spíš podprůměrný první díl. Tady se s tím Jerry Blake nesere, nesnaží se budovat rodinný život, ale manželku zkusí zamordovat hned během svatební noci. Nicméně stále v tom nespatřuji nic víc než rutinní thriller. Slovo horor bych nepoužíval, uniká mi co by na tom mělo bejt hororovýho.55%

Otčím (1987)

Tahle vyvražďovací série mi po pravdě nikdy nepřišla jako nic extra. Zabiják mi přišel necharizmatickej a nezajímavej. Navíc na konci totálně neschopnej. Nenadchlo mě to.40%

RYTMUS sídliskový sen (2015) odpad!

O.D.P.A.D z velkým O. Nejsem žádnej hejtr řiťmuse z principu, do teď mi byl ukradenej, ale po tomhle ho začnu nenávidět, protože něco tak nechutně pozérskýho a samoúčelnýho se fakt jenom tak nevidí. Všechny ty rádoby dramatický scény jsou jenom naoko a navrch ještě špatně zahraný, protože se to dá dobře poznat. Jenom, aby ukázali jakej měl chudák cigán těžkej život, kdy tvrdě robil a něčeho dosáhl to vše proloženo i takovými chuťovkami jako detailní záběr na diamantový hodinky na ruce. Třeba si ho žerte já nikoho neodsuzuju každýho věc, ale z takový pózy se mi chce blejt. Řečeno slovy mistra : to ste fakt zabili!!! 0%

Norimberský proces (1961)

Svým příběhem a pojetím určitě zajímavý film o jednom zajímavém tématu z historie. Nicméně trochu násilná rozvleklost děje z toho udělala postupně upadající dílo. Začátek zajímavý, střed taky i když si v soudních dramatech úplně nelibuji, ale postupně mě zase začala srát ta délka podobně jako u jiných snímků platí, že se na takhle dlouhý film nevydržím dívat, ať je sebezajímavější. Škoda, ale tak trochu jsem se toho bál.60%