• Krátkometrážní

Vlkodlak (2010)

Pokus o remake klasiky. I přes hvězdné obsazení a digitální triky je to pitoreskní romantické béčko, až céčko, které ocení spíš milovníci vintage hororu, než bežný divák či žánrový fanoušek. Možná kdyby to natočili Španělé, bylo by to to pravé ořechové.

Ponorka (1981)

Film, u kterého přemýšlím nad pojetím válečného filmu točeného na Západě (přesněji v USA) a na Východě. Je jasné, že v Hollywoodu by to neprošlo. P.S.: Jinak geniální soundtrack.

Nexus (1994)

Tak toto je opravdu perla. Zajímavý komentář: Mi Nü-Chai.

Samorost (1983)

TV film mírně kritický k tehdejším poměrům. Do očí bijící genderová nerovnost - na záchytce svlíknuli mladou Žilkovou, Lasica neukázal ani zadek. :-)

Vichr 3 (2017)

Romantická nerealistická ždímačka emocí s environmentálním přesahem. Girls in action - romantika, koně, svoboda. Ideální cílovkou jsou slečny 9-15 let. I když občas to bylo za hranou kýče, bral jsem to jako pohádku o dívce a jejím koni a docela jsem si to užil. Záběry koňů a přírody jsou nádherné. Kladem je i humorné odlehčení a dojemné momenty. Herci občas toporní. Filmu by prospělo dopilovat příběh k větší uvěřitelnosti.

Bolest (2017)

Pohled do duše přeživších. Ideální film na oslavy výročí vítězství.

Ashley O - On a Roll (2019) (hudební videoklip)

S ohledem na kultovní Black Mirror a záměrnou stupiditu klipu nemůžu jít níž.:-)