Amazing Spider-Man (2012)

Kdybych neviděl, předchozí trilogii od konkurence, kde hráli jiní herci atd... tak by pro mě byl Amazing spider-man pecka. Bohužel jsem trilogii viděl a vše se mě míchalo nějak dohromady... co bylo v trilogii tak tady to prostě bylo jinak a mě to prostě vadilo... dobrý pokus o natočení a budu rád, když uvidíme další trilogii...jen doufám, že Peter už potká Mary Jane a né nějakou blondýnku :) teta May bude už starší paní a Peter nám trochu dospěje...

Temný rytíř povstal (2012)

Dost dobře propracovaný, všechno strašně fajn jen batman v masce z celých 160min ji má na sobě cca asi 10min... což mě fakt nasralo a mrzí. Na to jak vypadali trailery dobře, tak já jsem se v kině dost nudil.

Bastardi (2010)

Skvělá komedie, dlouho jsem se tak nepobavil...

Avengers (1999) (seriál)

Výborné pro komiksové fanoušky. Není nic lepšího než si dát seriál před filmovými Avengers.

Borci z Blue Mountain State (2010) (seriál)

Sex, drogy,chlast,kozy,prdelky a nakonec až fotbal, lepší kombinaci nemohli vymyslet.

Sněhurka (2012)

Jak může být někdo nejkrásnější v Zemi s takovým obočím??!!!

Pařmeni (2011)

Nevím koho nebo co se snažili napodobit, ale nepovedlo se. To co má být očividně sranda není a když něco očekáváme tak příjde rychlé zklamání... nic se vlastně neděje a pořád jsem si říkal, šak si to už někde viděl...docela mě to připomnělo prcičky 3

Objektiv ČT24 (1987) (pořad)

Skvělý cestovatelský pořad, který na televizi nemá obdoby ani konkurenci. Po tolika letech a stále co nabídnout?! Úžasné!

Jackass - naprostí šílenci (2000) (seriál)

Bláznivě nebezpečný seriál! Pecka s bombasticky hnusnýma a zvrácenýma scénama. Hi this is Jackass!!!