• Krátkometrážní

Constantine (2014) (seriál)

Po dlouhé době seriál ze stáje DC, který mne dostal! Možná pro to, že ho pro změnu netočí CW. Žádná tradiční seriálová klišé, žádný kýč pro teenagery a jako bonus pár překvapení, která napovídají propojení s širším světem DC. Nuže, jsem zvědavá, jak si dílko povede dále.

Samec (2009)

Což o to, film to není úplně špatný, ale Margarita Levieva je pravděpodobně ta nejhorší herečka, kterou kdy Hollywood zřel...

Piknik (1955)

... a nyní chci tu hru vidět ještě víc!

Flash (2014) (seriál)

CW se za dobu její existence podařila jedna věc: Vzít to, co WB vytvořila a udělat z toho jedno velký klišé. Smallville, Supernatural, stačí vybrat. Snaží se být jako WB, být moderním odkazem WB, jestli však tohle znamená vzít ta největší seriálová klišé a dochutit je ultratrapnými rádoby procítěnými scénami, tak to si ráda odpustím. Aktualizace 18/03/2014: V druhé polovině seriálu se producenti a scénáristé zřejmě poučili z vlastních chyb a dostává se nám pořádné akce. Sice stále s tradičními klišé pro tuto stanici tak typickými, ale na solidních 70% to stačí.

The Punisher: Dirty Laundry (2012)

jh666 doporučuji nastudovat fyziku a sobě nekoukat na takovýhle filmy při polední pauze :D

Interstate 60 (2002)

... tak takhle vypadá dokonalý film :))

Zloba - Královna černé magie (2014)

Disney opět utvrzuje svou pozici produkční jedničky na trhu s rodinnými filmy. Vypadá to, že v poslední době prostě nemůže šlápnout vedle. Vždy jsem inklinovala spíše k záporákům než hrdinům, jelikož věřím, že padouch je pouze hrdina, jehož část příběhu jsme neměli tu možnost vidět. Rovněž Angelina byla, je a bude mou opravdovou hrdinkou, které na věky patří můj upřímný obdiv. Avšak i přes to přese vsechno jsem si nedokázala představit, jak bude kombinace Maleficent a Angeliny fungovat. Ale funguje naprosto brilantně! Již od prvních okamžiků mé srdce střídavě jihlo, cítilo čistou nenávist i soucit. Jen škoda, že to vše tak rychle uběhlo... Naprosto jednoznačných 100%