Kolo zázraků (2017)

Mám ráda 50.léta kor ve filmu Woodyho Allena a vážně jsem se hodně moc bála toho, jak to bude vypadat, jelikož některé z jeho posledních filmů se mi moc nelíbili, ale tohle mě překvapivě docela bavilo. Kate byla skvělá, moc se mi líbila její postava psychicky labilní žárlivky a s Justinem jí to docela i sedělo. Příběh mohl být trochu více propracovanější, nebo mohli ukázat více z konce a neuzavřít ho tak pitomě "domysli si sám", to já nemám ráda! Ale jinak Woody odvedl skvělou práci.

Zrodila se hvězda (2018)

Musím se přiznat, že jsem se neubránila srovnávání mezi tímto a filmem s Barbrou Streisand, který u mě stále vede. Asi mi byla příjemnější ta doba, jelikož tady se mi moc nezdála ta proměna Ally v popovou ikonu, myslím si, že její povaha by to nedovolila, proto mi to přišlo trošku nesmyslné, ale ok, když tohle hodím za hlavu, tak se jednalo o hezký, dojemný hudební film, na který se ráda kouknu když si budu chtít poplakat. Lady Gaga je vynikající zpěvačka a soundtrack určitě poputuje ke mě do mobilu, ale svým hereckým umem se nevyrovná skvělému Bradleymu, určitě věřím, že film si pro nějakou nominaci půjde.

Který je ten pravý? (2017)

Je to moc milý film na deštivé nudné odpoledne, když není co dělat, krásně tím zabijete čas, ale jinak to není nic úžasného. Reese je skvělá a do této role se hodí, můžeme jí vidět jako dokonalou matku a jsem si jistá, že do této role dala hodně ze sebe, příběh už je trošku slabší. Zaplete se s jedním z mladých kluků, najednou dorazí ex, který se chce vrátit, téma, které je omílané stále dokola, co mě ale mrzelo nejvíce byl konec, doufala jsem v něco konkrétnějšího.

Frankie & Alice (2010)

Celý film vede skvělý herecký výkon Halle Berry, která je vážně úžasná a ze začátku jsem měla velký problém jí poznat. Začátek má trošku pomalejší rozjezd, hlavně než divák pochopí, co se tam vlastně děje, ale postupem času se z toho stává dramatická podívaná, která hraje na psychiku neskutečným způsobem. Konec není takovým překvapením, spíše mě překvapil fakt, že to bylo natočené podle skutečné události.

Co je s Helenou? (1971)

Debbie Reynolds v hororu jsem si nemohla nechat ujít, navíc jí to tam vážně sluší a vypadá trochu jako mladá Helena Vondráčková. Trochu se tam zastepuje, občas nějaká nechtěná vražda z bláznivé mysli, ale je tam hodně zdlouhavých dialogů, které mě moc nebavili. Mohlo se stát něco víc mezi Debbie a jejím nápadníkem, aby to bylo více zajímavější.

Úkryt v zoo (2017)

To hodnocení mě mrzí, ale kdybych dala o hvězdu navíc nebylo by to upřímné. Těšila jsem se na film, jelikož mám ráda tématiku druhé světové války a tohle je příběh, o kterém jsem nikdy neslyšela, proto mě to zajímalo více. Obsazení obstojné, občas obohacené o české herce, Jessica svojí roli zvládla na jedničku, proto jedna hvězda za ní, vizuálně je to krásně zpracované, ghetto realistické za to druhá hvězda zbytek příšerná nuda... Je to příliš ukecané, vůbec to nehraje na divákovi emoce (možná tak ve finální scéně, jinak vůbec). Po celou dobu sledování filmu jsem pozorovala, jak dlouho ještě zbývá do konce filmu. Tohle se za mě prostě nepovedlo.

Svatba na divoko (2017)

Obsazení láká ke shlédnutí, ale po celou dobu filmu jsem si říkala, co je to pro boha za kravinu?! Do čeho to Glenn Close, John Malkovich a Patrick Stewart vlezli? Herci s takovými jmény a skvělými filmy a zahrají si v takové sra*ce. Jednu hvězdičku dávám za tato tři jména, že měli tu odvahu do toho vlézt a jen tak se utěšuji, že to bylo kvůli tomu, aby si společně zahráli ve filmu, navíc Glenn Close to v téhle roli vážně moc sluší.

Láska a jiné závislosti (2010)

Film už jsem jednou viděla v minulosti hlavně kvůli Anne Hathaway a pamatovala jsem si pár chvilek z filmu, takže jsem se na film moc těšila. Pro Anne to byla daleko odlišná role než od ostatních, které kdy ztvárnila, je tu více drsnější, paličatější a odvážnější, díky tomu se k Jakovi vážně hodně hodila, protože on se vždycky chová jako frajírek a tenhle film není výjimkou. Příběh jako takový je vtipný, zajímavý, hezky to utíká a konec dojemný, měla jsem slzy v očích, takže za mě spokojenost.

Legenda o Tarzanovi (2016)

Začátek má super drive, nezačíná to, jako klasický Tarzan, Tarzana už totiž vidíme jako civilizovaného člověka, který žije v Británii se svojí Jane, ale jeho domovina má problémy a tak se tam jako Tarzan musí vrátit a v tu chvíli to začíná být nuda. I když je tam více akce, napětí, tak to nefunguje natolik dobře, aby to diváka zaujalo, první polovina se mi líbila, druhá už bylo daleko horší. Místy je to navíc děsná blbost.

Velké vítězství (1992)

Baseball mě z amerických sportů docela baví, je to akční hra, kterou s každým filmem, ve kterém se tahle hra vyskytuje chápu čím dál více. Snímek se mi moc líbil, bavilo mě to od začátku do konce, je pravda, že místy to bylo moc ukecané, ale to u ženských nikdy jinak nejde. Konec je velmi dojemný a starší protagonistky byly velmi přesvědčivou kopií mladých hereček. Tom Hanks byl hezké zpestření, i když jeho postava mi byla nesympatická ze všech nejvíce a to od začátku do konce.