Prázdniny pana Beana (2007)

Mr.Bean je komediální klasika, ale možná už tvůrcům došli nápady, co se Mr.Beana týká. Tohle bylo již trochu slabé, ale některé scény určitě za to stály.

Roztomilý mazlíček (2004)

Nečekala jsem nic velkolepého, ale je to milý film. Děj je průhledný, konec jasný, je tam pár vtipných momentů, pár dojemných chvil, ale přeci jen je tam spousta nepřesností. Je to dobrý film, ale možná trochu tuctový.

Paralelní světy (2012)

Řekla bych, že vizuálně je to naprosto skvělý film, ale příběh za nic nestojí. Nápad je samozřejmě podle mě originální, dva světy nad sebou, ale příběh je vážně trochu slabý.

Zambezia (2012)

Něco a způsob Valianta, ale s horším příběhem a lepší animací. Příběh je vážně dost slabý a průhledný a očekávala jsem od téhle pohádky trochu víc.

Přelet nad kukaččím hnízdem (1975)

Tenhle film jsem viděla již několikrát, snad poprvé když mi bylo 13.let a dávali ho hodně pozdě v televizi, byla jsem naprosto očarovaná tímto filmem a když jsem viděla, že film byl režírován Milošem Formanem, tedy Čechem tak jsem tomu nemohla uvěřit. Miloš Forman je skvělý režisér a v Česku neměl tolik možností jako v USA a jsem velice ráda, že tenhle film natočil. Když ho nyní dokoukala byla jsem stejně očarovaná jako tehdy před 5-ti lety. Herecké výkony jsou naprosto dokonalé, především Jacka Nicholsona a Louise Fletcher, ovšem i ostatní herci to museli mít těžké, jelikož to muselo být velmi psychicky vysilující. Jsem ráda za tenhle film, protože patří mezi ty nejlepší.

Rango (2011)

Od této animované pohádky jsem očekávala trochu něco jiného, ale i když jsem to nedostala, tak jsem byla opravdu velmi mile překvapená :) Spousta skvělých a vtipných momentů, originální příběh, jiné postavy a navíc se to odehrává na divokém západě. Užívala jsem si to od začátku do konce, ani délka vůbec nevadila. Rychle to utíkalo, takže fajn.

Pán Domu (2005)

Od filmu, kde hraje Tommy Lee jsem čekala něco víc, ale Tommyho chyba to rozhodně nebyla, jelikož on jako morous je skvělý a ta role mu vždycky padne na míru. Ovšem děj je horší. Všechno je to ve stejné linii, nikde to negraduje, sem tam jsou hysterické výlevy roztleskávaček, které mi někdy lezly na nervy a někdy mě rozesmály.

Šťastný Nový rok (2011)

I když mi to hodně připomínalo film Na sv.Valentýna, tak to bylo trochu slabší, ale přeci jen vážně dobré. Hlavně herecké obsazení, které bylo zajímavé. Michelle Pfeiffer bych skoro nepoznala, Abigail Breslin na mě byla moc namalovaná a vůbec se mi zde nelíbila. Za to Lea Michele mě velice překvapila, dokázala, že umí hrát i jiné role než jen Rachel z Glee. Původně jsem chtěla dát 3* ale po novoročním zpěvu Ley Michele a scény, které při něm hrály, mě tak dojaly, že jsem se neudržela a dala jsem 4*.

Rock ze střední (2009)

Klasický film pro puberťáky, kteří se nudí. Vanessa Hudges si z Muzikálu ze střední skočila na Rock ze střední a je tam úplně stejná, možná trochu drsnější. Nebýt dobrých písní, které ve filmu zazní, tak bych dala hvězdičku jen jednu. A David Bowie hledající talenty na YT? Ha, ha.

Janie Jones (2010)

Příjemný film, který neurazí. Nepatří mezi ty nejlepší, ovšem Abigail Breslin předvedla skvělý výkon a má naprosto nádherný hlas. Film je silný hlavně po hudební stránce, co se příběhu týče, je to trochu slabé, jak jsem psala, film vede hlavně hudba a nádherný zpěv Abigail Breslin.